Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha közterületre (parkba stb....

Ha közterületre (parkba stb. ) akarok fát ültetni, hol tudnám beszerezni a szükséges engedélyeket hozzá?

Figyelt kérdés
Ehhez milyen engedélyekre lesz szükségem?
2009. aug. 21. 20:30
 1/4 Kankalin ***** válasza:
80%
Önkormányzat
2009. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A vidéki házunk utcai frontjára mi szoktuk ültetni a fákat, mindenki előtt vannak fák az utcán és ezeket a lakók ültették, ehhez nem kellett engedély az Önkormányzattól, sőt örülnek neki! :D


Mondjuk, egy köztéri parkba nem jutna eszembe ültetgetni, képzeld el, ha mindenki a saját ötletei szerint nekiállna kertészkedni mondjuk a Margit-szigeten?

2009. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csakis az önkormányzattól. Én annak idején (építkezés miatt) kivágattam egy fát (vérzett a szívem érte, de muszáj volt). Az önkormányzat engedélyezte a kivágást, és nekem "mázlim" volt, mert ők pótolták is a fát maguktól fél év múlva. :)
2009. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. aug. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!