Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 3-án kell menni suliba?

3-án kell menni suliba?

Figyelt kérdés
Mert a 24 és a 31-ét lekelett dolgozni és úgy gondolom picit szemétség ez már hogy ilyrn korán kell menni

2013. jan. 1. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kell menni


[link]

2013. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kell
2013. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem őrülök neki nem azért mert rossz tanulni az osztály társaim miatt egyébként még azért is mert szentestét meg a szilveszter le kellet dolgozni megérdemelnénk hogy 7-dikén kéne menni
2013. jan. 2. 00:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Majd ha kikerülsz az iskolából a jó munkásemberek világába akkor majd ez a pár nap is jól jönne.... de akkor már fityiszt kapsz nem szabadnapot.
2013. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Figyelj az én szüleim dolgoznak és még nem kaptak fityiszt :)
2013. jan. 2. 00:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Anyukám örül ha itthon lehet mert hajnali 4 kór kell kellnie meg 500 embert kikel szólgálnia tálalos a korházba és majdnem 1 nap 2 kilómétert gyalogol szóval örül ha szabadnapot kap
2013. jan. 2. 00:55
 7/15 anonim válasza:
44%
Nem is baj, ha már 3-án iskolába kell menned. Hidd el drágám, nem fog megártani az a plusz pár nap, ahogy az írásodat nézem. Ha kicsit többet törődnél a magyar nyelvtannal, mint azzal, hogy mi szemétség és mi nem, neked is jobb lenne. Az élet nem "habostorta", élvezd ki a megadott szünetet, és 3-án zokszó nélkül vonulj iskolába. Én is azt teszem. :)
2013. jan. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"De maragyál nem azért tettem föl a kérdést hogy vitázzak szóval srmmi értelme egy nagynak leállni egy kisebbel sajnálom ha erre a szintre jútottál."


Igen, rádfér a nyelvtan, igaza van az utolsónak. A másik az, hogy 25 éves nő vagyok tehát értelmetlen az egész hozzászólásod.

2013. jan. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Neked a 31-ét nem kellett ledolgoznod, mert az a téli szünet idejére esett. A tanév 185 tanítási napból áll, lehet, hogy ez picit szemétség, de majd mikor kb. 250 munkanap áll előtted, még vsszasírod majd.
2013. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Minek kell engem most szidni most annyira nagy ügy ez hogy elírtam egy dolgot huhu képzeljétek 4-es vagyok nyelvtanból szeretek tanulni de mindig idegesítőek a osztálytársak mert tőlük nem lehet tanulni és most nem arról van szó hogy felnőtt koromban munkám lesz és szidnak össze vissza nem erről van szó de lehet féltékenyek vagytok rám mert lehet jobb gyerek korom van mint nektek volt mondtam valamit már szidni kell a másikat a felnőttek lehet néha bolondok már megbocsásatok.
2013. jan. 2. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!