Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A herbál (másik nevén káfi,...

A herbál (másik nevén káfi, spice, JWH-018) nevezetű pszichoaktív anyag státuszáról szeretnék jelen pillanatban érdeklődni?

Figyelt kérdés

Illegális- legális?

Tarthatsz magadnál?

Kínálhatod valakinek?

Terjesztheted?

Beszerezheted?

Fogyaszthatod?



2013. jan. 5. 19:31
 1/10 The Vault Dweller ***** válasza:
100%

Nem, egyiket sem.


A JWH származékok illegálisak Magyarországon 2012 januárja óta. Ez persze nem szorította vissza a keresletüket.


Ha csak kis mennyiséget találnak nálad, azért nem kerülhetsz bajba, a fogyasztását viszont nem ajánlom. A túladagolása paranoiás rohamokat, brutális halálfélelmet, és nagyon erős szédülést okoz, amitől csak fekszel az ágyon, és próbálod nyugtatni magad, hogy mindjárt elmúlik a hatás, és jobban leszel.


Optimális esetben tényleg nagyon jó a hatás, csak rövid ideig tart. Ráadásul ha sokat nyomod, néha nagyon súlyos migrének gyötörnek, illetve romlik az általános közérzeted.


Plusz piszok könnyen kialakítod az ellenállást, így ha nem vigyázol, azon kaphatod magad, hogy egy akkora adag, amitől egy szűz felhasználó nyáladzik a kanapén fekve, neked már semmiféle észlelhető hatást nem okoz.


Ez a cucc egy hulladék na, ráadásul a hosszú távú hatásai akarmilyenek is lehetnek.

2013. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szívd inkább a simát
2013. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Skin96 válasza:
Nálunk a suliban volt rendőr és rákérdeztünk erre és azt minta h biot bárki szívhat csak az átadását büntetik, szal ha otthon szívod egyedül no para, de ha már egyik haverod megkínálod vele azért már büntetnek.am szerintem is szívj rendeset
2013. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Skin96 válasza:
amugy aqz elsőnek igaza van énis egyszer kicsit többet raktam a kelleténél és feküdtem az ágyon nagyon rosszul voltam és forgot az egész szóba de nekem nem volt parázásom
2013. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Skin , azt viszont érdemes tudni , ez minden csak nem bio!
2013. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ez nem bio! Ez szintetikus szutyok szobatársam egyszer zöbbet szívott a kelleténél a hányását én takarítottam fel

Am ha már választatsz akkot tényleg inkább sima csak vigyázz midkettővel mert mindkettő illegális

2014. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Varga Eszti válasza:
45%
PÁROM FOGYASZTO VOLT. EGYIK NAPROL A MASIKRA LETETTE ES RÁ KET HETRE ULDOZESI MANIAJA LETT HALALFELELME HALUCINALT ES MEG SOK MAS TUNETET HOZOTT NEKI AZ ELVONAS. MOST ÉLET ÉS HALAL KOZOTT LEBEG FELVAGTA A NYAKI ÜTŐERÉT ÉS EGYIK KORHÁZBÓL A MÁSIKBA HELIKOPTERREL VITTÉK ITT NÉMETORSZÁGBA. AZON MÚLT HOGY STABILIZALNI TUDTAK HOGY NEM MAGYARORSZÁGI EGESZSEGUGYHÖZ KERULT. TOVABBI KELLEMES FLASHELGETÉS KÍVÁNOK ÉS LEGYETEK KURVÁRA HÁLÁSAK A SZAROS KIS ÉLETETEKÉRT
2014. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha tájékozódsz, rájössz hogy minden pszihoaktív anyag illegális.


//


Varga Eszti:


1. Caps Lock -> off

2. Legközelebb a kérdésre válaszolj.

2014. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackDahlia válasza:
Én a személyiséget befolyáásoló oldalára lennék kíváncsi, de egyszerűen nem találok róla mást, csak hogy óva intenek tőle, meg hogy miből áll blablabla. A cannabisfoggyasztással kapcs. találtam olyan rémhíreket, hogy negatívan befolyásolja a szociális képességeket, de erről még nem olvastam, hogy van-e valami ami igazán kiemelhető. Nekem ugyan nem kell ez a szar, sem a cannabisz, de szívesen az orra alá dörgölném a kedves munkatársamnak, mert úgy látom, hogy nem éppen jó irányba változik tőle. Szóval?
2015. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlackDahlia válasza:
(bocs az elírásokért :D mindig becsúszik pár baki :D )
2015. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!