Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Salvia Divinorum legális...

A Salvia Divinorum legális jelenleg?

Figyelt kérdés
Ha palántát tartok otthon vagy ha csak a szárított levelét?

2013. jan. 13. 19:22
 1/7 tetro ***** válasza:
igen
2013. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Aszeretett dijáznerdrogok miatt az áprilisban létrehozott ún. C-listás új tudatmódosítók közé került az ibogainnal együtt pedig mióta világ a világ létezik mindkettő. Egyes webshopokból rendelhetsz, vagy civilizáltabb országokba megvásárolhatod.
2013. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
leveleket meg nem szívnék mert nem tudsz egyszerre annyit elszívni hogy átlépje a küszöbdózist. 0,2g 20x kivonatból már megbassza a fejdet pipából :DP levélből meg valamilyen oldószerrel tudod kiszedni a hatóanyagot de én nem szórakoznék vele.
2013. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tavaly március óta nem. Elvileg a tartása, szívása legális, csak eladni tilos, szóval kb. senkitől sem tudsz venni.

Egyébként nem értem, hogy miért tiltották be, mert ha valami, akkor a Salvia sem kárt nem tesz benned, de még függőségről sem hallottam(és amilyen "aromája" van, nem is tudom elképzelni)

2013. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor tartani legális csak eladni nem?
2013. jan. 14. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én így emlékszem. Ez kb. 90%, szóval ellenőrizd le azért. Lehet, hogy azóta változott ez is. Én elcsesztem, mert akartam venni üzletben, de elhúztam az időt, és mire rászántam magam, már be is tiltották.
2013. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Újabb hatalmas baromság,hogy betiltották

Semmilyen káros hatását nem mutatták ki,rákattanni sem lehet,nem értem mi értelme a tiltásnak,tiltsák be a cigit meg a piát is,sokkalta veszélyesebbek

Kár hogy olyan emberek hozzák a törvényeket,akiknek halvány lila fingja sincsen a dolgokról

2013. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!