Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sért valamilyen törvényt,...

HunyadiSS kérdése:

Sért valamilyen törvényt, jogszabályt bármit ha kiskorú ként cigarettát töltöttem egy tanórán, ebből következően dohányt is birtokoltam?

Figyelt kérdés
Tehát tehetnek feljelentést e miatt?
2013. jan. 17. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A k....vaélet, mi mehet manapság órákon?? Nem vagyok őskövület, de mindegyik sulimból azonnal kirúgtak volna. De hogy apámmal se mertem volna találkozni, az is biztos.
2013. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel ez törvényileg nem büntetendő maximum a szüleidnek szólnak a tanárok plusz kapsz egy igazgatóit is. Ha csak birtokoltad de nem cigarettáztál a suli 100 méteres körzetén belül akkor dohányzásért nem szólhatnak, ha sulin kívül gyújtottál rá ahhoz már semmiközük, de így egyértelmű hogy a szüleid tudni fogják hogy dohányzol.

Ha van eszed ne órán töltsél cigit hanem előtte pár szálat hogy suliban ne kelljen......

2013. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jólvan köszönöm, egyébként tudják is szóval nem lesz gáz arról nem is beszélve, hogy 18 leszek mindjárt.
2013. jan. 17. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ment a keménykedés mekkora forma vagy hogy órán töltöd, aztán szépen beszoptad...csicska
2013. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha a keménykedés alatt azt érted h szótlanul az utolsó pad sarkában sutyiban cigit tölteni akkor igazad van! ment a keménykedés
2013. jan. 17. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iskola házirendjét valószínűleg sérti. :)
2013. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!