Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy ország elperelt egy másik országtól egy országrészt?

Figyelt kérdés
per
2013. febr. 4. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Perelni?

Perelni nem de volt már példa hogy egy ország vett területeket.Pl: USA megvette az Orosz Birodalomtól Alaszkát.

2013. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen alapon perelné, meg hogy gondolod?
2013. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Románia az I. világháborúban békét kért miután a németek megszállták, mindez azután történt, hogy az Antant megállapodott, hogy csak együttesen kérnek békét. Ezen az alapon kérhetnénk az ottani területeinket?
2013. febr. 4. 22:37
 5/13 anonim ***** válasza:
És milyen bíróságon perelne?
2013. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Nem tudom, hogy ez egyáltalán mi okból merült fel benned.

Nekem volt szerencsém anno egy iskolai kirándulás keretein belül eltölteni két hetet Erdélyben.

Azt hiszem, soha nem fogom elfelejteni azokat a túrákat, látványosságokat és az erdélyi emberek szeretetét.

DE!!! Minden bizonnyal azt sem fogom elfelejteni, hogy milyen helyeken kellett "átkelnünk", amíg röpke 12 óra alatt elkocsikáztunk Csíkszeredáig.

Szerintem, de ez csak a szubjektív véleményen, aki csak a szép oldalát látja ennek a revízió dolognak, az igazán tájékozatlan.


És feltételezem, hogy a kérdező lelke mélyén valahol az igenlő választ várja ebben a kérdésében...

2013. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A 7 - es vagyok.

Meglehet, az 5 -ös hozzászóló mondatai vittek el ebbe az irányba, ez esetben, bocs az OFF miatt.

2013. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs az a bíróság.
2013. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#4

Erre alapozva akarnánk perelni földönfetrengős röhögés lenne a válasz a világ bármelyik bírósága részéről.

2013. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol olvastam egyszer, de mint ha a szőröstalpúak valamit "pereltek" volna az ukránoktól, de azért ebben már nem vagyok biztos. Így nem tudom érdemben megerősíteni a dolgot!


De nem így működik a dolog! Így kizárt lenne valamelyik részt is visszacsatolni.

2013. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!