Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon egy állampolgár...

Magyarországon egy állampolgár milyen fegyvert pl: pisztolyt tarthat?

Figyelt kérdés
pl: Én mondjuk egy colt 1911-re gondoltam .

2013. febr. 8. 18:06
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor meg minek mondták, hogy ha tömegesen fegyverrel hatolnak be hozzám megvédehetem magam mivel nádpálcával?
2013. febr. 8. 18:27
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
A GTA játékok nagy része fiktív államban játszódik fiktív helyen... na jó, hagyjuk ezt, te egy 13 éves lövöldözni akaró kölök vagy.
2013. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ezt csak poénnak szántam b*zdmeg amúgy jó lenne újra 13 évesnek lenni csak amikor én még 13 éves voltam nehogy gta, de még gép sem volt csak terem méretű.
2013. febr. 8. 18:34
 14/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem korlátozza "okoska" Piskota csak épp engedélyhez köti. Ha szerinted minden államban szabadon lehet venni fegyvert a helyi puska-ABCben akkor nézd már meg ezt. Van ahol elég személyi van ahol engedély kell, van ahol be kell jelenteni. (Te se voltál még a büdös életben az USAban. Az összes ismeretedet hollywoodi filmekből szerezted.)

[link]

2013. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Tehát az a kultúrember aki téged istenít és az nem kultúrember aki téged baromnak nevez? Akkor én tényleg nem vagyok kultúrember de te tényleg barom vagy.
2013. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem, a kultúrember az, aki nem barmozza le a másikat csak azért, mert más a véleménye, vagy mások az ismeretei, mint az övé.

De ezt NEKED hiába magyarázom. Mint te is mondtad, te nem vagy kultúrember.

2013. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok az szerinted, de te egy barom vagy ezt jobb ha tudod névtelenül firkálsz közbe meg más nevéből viccet csinálsz, anyukád a piskóta nem én.
2013. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Shai-Hulud ***** válasza:

Nézd már meg a válaszolók százalékait, és rájössz, hogy összekeversz mindenkit. Fingod nincs, hogy kinek írogatsz, csak ész nélkül belerúgsz mindenkibe.

Úgy viselkedsz, mint egy elefánt a porcelánboltban.

Talán PRÓBÁLJ MEG normálisan írni, még ha nehezedre is esik.

2013. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 kovpet ***** válasza:
100%

Piskóti Úr: a flóbert már igen rég engedélyköteles. Vagy tíz éve. Az éles lőfegyverrel egy kategória, 2-8 év ha engedély nélkül tartod.


Kérdező: a célhoz kötöttség elve érvényesül. Magyarul: vadászni mást tarthatsz és sportlőni is mást. Önvédelemre meg semmit :) OK, gázpisztolyt azt tarthatsz önvédelmi céllal, de viselni azt is engedéllyel csak.

2013. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 8. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!