Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ha mondjuk a...

Mi a teendő ha mondjuk a SPAR-ban a biztonsági őr megállít és kéri, hogy mutassam meg a kabátomat?

Figyelt kérdés
Mielőtt még félre értenétek nem volt semmi féle ilyen esetem hála istennek. Tegnap ezen gondolkodtam mikor vásároltam...szóval oké,hogy a pénztártól eljövök, ő megállít és kéri,hogy mutassam meg a kabátomat. De ha alaptalan az őr feltételezése és nincsen semmi nálam akkor az én becsületemen folt esik nem? Ilyenkor a panaszkönyvbe beírhatok? Vagy mi ilyenkor a szokás mert ha nem loptam és semmi nincsen nálam akkor is kellemetlen ez nekem...Szóval nem tudom. :)) Ezen filóztam...:D

2013. febr. 25. 07:09
 1/6 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi volnék, mert én akkor szoktam ezen parázni, amikor nem otthon alszok és szennyesbugyi van a táskámban :D
2013. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:))) Hát ez nagy volt! Na ilyenen én nem gondolkodok mert pasi vagyok...de :)))) végül is igen ez is egy érdekes dolog :))
2013. febr. 25. 07:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Az őr nem nyúlhat ugyan bele a táskádba, viszont bármikor joga van megkérni, hogy mutasd meg, ez a munkája. Szóval sztem nincs értelme beírni a panaszkönyvbe, de a lehetőséged megvan, bármikor odaadják.
2013. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
írogathatsz a panaszkönyvbe. Megnézik ki volt épp szolgálatba és megdicsérik.
2013. márc. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 masni1 válasza:
Az őr csak az irodában intézkedhet, kíváncsi szemektől távol. Ha ezt ő nem tudja, mert hülye, kérd meg, hogy kísérjen az irodába, ha gyanús vagy neki. Mindezt lehet diszkréten intézni. És figyelj, hogy tanu legyen!!! Rendőrt pedig csak bizonyított esetben hívhatnak.
2013. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem esik folt a becsületeden ha megkér hogy fáradj vele az irodába. Kis üzletekben ahol nincs csipogós rendszer szúrópróba szerűen is csinálhatják. Mondjuk velem már kétszer előfordult hogy becsipogtam BEFELÉ menet...

egyszer az új kesztyűm volt, egyszer meg egy csomag koton :D

Előfordul hogy nem hatástalanítják rendesen egy-egy boltban, de nem paráztak rajta. Gondolom ha olyan lett volna amit ott is lehet kapni, és kifele csipog az lett volna a ciki. Bár az óvszer így is necces volt azért :)))

2013. nov. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!