Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ingatlanbazár ügyéről valami...

Ingatlanbazár ügyéről valami infó hasonló cipőben jár még valaki?

Figyelt kérdés

2 éve zaklatnak Tettem már feljelentést is a váci rendőkapitányságon állítólag folyik a nyomozás, de nem tudom hol tart. Most megint bele lendültek az email küldésbe. 1 Ft-ot sem fogok fizetni nekik. Mivel ha valaki emailben fenyeget perrel tuti, hogy mennyire valódi :) Ajánlott levelet életeben nem kaptam tőlük ezek miatt. Ingyenesen hirdették magukat erre jött a 60 ezres csekk. Nem írok csúnyákat, de tudnék...

Hivatkozással többszöri felszólításunkra, sajnálattal kellett megállapítanunk, hogy tartozását cégünknek a mai napig nem fizette meg.

A tartozás megfizetésének elmaradása esetén kénytelenek leszünk követlésünket hivatalos eljárásban érvényesíteni, és jogos igényünket ily módón kielégíteni.



A tartozás megfizetésére biztosított 3 napos határidő eredménytelen eltelte után fizetési meghagyást kezdeményezünk, mely eljárásban már igényt tartunk a késedelmi kötbérre, valamint az eljárás miatt kelettkezett további költségeinkre is.


A követelésünk jogosságát az eddig jogerőre emelkedett bírósági ítéletek megerősítették.

3 napon belül tartozását kötbér és pótlékmentesen is megfizetheti!


Az Ön által fizetendő összeg:


60360 Ft


2013. febr. 26. 13:16
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Engem is zaklatnak, de nagyon vicces, semmi hivatalos formátum.


Mindenhol azt olvasni a neten, hogy szélhámosok, úgyhogy tuti nem látnak tőlem sem egy fillért sem, csak idegesítő, hogy nem tudok nekik reagálni a mailre, hogy hagyjanak már békén!

2013. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is pont így vagyok, hogy írnék nekik, de egyszerüen nem lehet
2013. febr. 26. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvass utána a neten, kb itt a GYK-n is van vagy 20 topic ami foglalkozik velük.


Lényeg: NE fizess, egyszer sem!

2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!