Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alkotmánybíróság szerint...

Az alkotmánybíróság szerint miért okés az, ha valaki kitűz egy vörös csillagot, vagy egy horogkeresztet?

Figyelt kérdés
Ezek a rendszerek szenvedést okoztak millióknak!!!
2013. febr. 26. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem a csillag és a horogkereszt okozta a szenvedést.

Ezek csak jelképek, igazából olyan ez minthogy nem ülök autóba mert az autók millió embert öltek meg és még többet megsebesítettek már világszerte.Közben az autó sofőrje tette, az autó csak egy eszköz.A horogkereszt és a csillag csak jelképek.

2013. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De sok ember érzékenységét sérti!!! Ezek rendszerek szimbólumai...
2013. febr. 26. 19:36
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Az alkotmánybíróság nem mondott ilyet!
2013. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Sok minden van ami nekem sem tetszik, és sért.Utálom a kommunizmust és a komcsikat is, de lefogom szarni ha valaki vörös csillaggal járkál.Előbb utóbb valaki úgy is pofán veri majd a horogkeresztes meg csillagos embereket.
2013. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Valami mindig sérti az érzékenykedőket.
2013. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezért: [link]
2013. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Én háromszoros kíváló dolgozó vagyok amit a Kádár rendszerben a kiemelkedő munkáért adtak csakis.A kitűntetés egy vörös csillagból áll lényegében.Akkor én nem viselhetném?Most bezzeg nem kapsz a kíváló munkáért semmit!
2013. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem, de megsemmisített egy olyan törvényt, amely ezeket tiltja...
2013. febr. 26. 19:42
 9/18 A kérdező kommentje:
A jogot lehet csűrni-csavarni, ideologizálni, hogy az épp nekik kedvező legyen...
2013. febr. 26. 19:42
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Azok a rendszerek már elmúltak.

Itt az ideje tiszta vizet önteni a pohárba.


Két világvallásban , a buddhizmusban és a hinduizmusban is szent jelképnek számít a szvasztika.


A vörös csillag pedig általános jelkép , gyakran használják , illetve munkás indulók jelképe volt.

2013. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!