Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lehetett bevinni...

Miért nem lehetett bevinni vajon a bíróságra ezt?

Figyelt kérdés

Voltunk a bíróságon meghallgatáson egy ügyben és a bejáratnál a portásbiztonságiőr átvilágította a csomagot és azt mondta,hogy a zsebben mik vannak? Mutattuk,és ugye nálam volt a gázsprém is és azt mondta,hogy a gázsprét azt be kell zárni egy vasszekrénybe,mert nem lehet bevinni a bíróságra,és,ha jövünk ki akkor visszaadják,csak míg bent vagyunk be kellett zárni a szekrénybe.

Hát... miért?

csak nem arra gondoltak,hogy,a gázsprével majd bent csak úgy fújogatok...nem vagyok őrült.Az azért van mindig a dzsekim zsebébe,hogyha valaki meg akar támadni az utcán vagy bárhol akkor használom.

Miért nem lehetett bevinni vajon?



2013. febr. 28. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnák, hogy nem vagy annyira őrült, hogy használd is? Elég sok eset van, amikor megtámadják a bírót!
2013. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"csak nem arra gondoltak,hogy,a gázsprével majd bent csak úgy fújogatok...nem vagyok őrült."


És ők ezt mégis honnan tudják? Küldjenek el mindenkit egy 3 órás pszichológiai vizsgálatra, ha be akar vinni valami fegyvert? Nem egyszerűbb letenni?

2013. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az azért van mindig a dzsekim zsebébe,hogyha valaki meg akar támadni az utcán vagy bárhol akkor használom.

Miért nem lehetett bevinni vajon?"


Mert annak elég kicsi volt a valószínűsége, hogy pont egy bírósági meghallgatáson akar valaki megtámadni.

2013. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a szabály! Ennyire egyszerű.

Mondok jobbat, én pl. innivalómat sem vihettem be.

Nem kell ezen csodálkozni.

2013. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!