Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma kaptam egy telefont hogy...

Ma kaptam egy telefont hogy feljelentettek, hogy lesz tovább?

Figyelt kérdés

Ma telefonáltak nekem hogy feljelentettek lopás miatt.A rendőrség hívott.

Az albérlet ahol régen laktam. Az egyik lakótársamnak eltűnt a gépe. Aznap amikor én elköltöztem onnan. Engem jelentett fel, mert a másik két lakótárstól fél mivel sok gazdag ismerősük van. Sms-be megírta nekem. idézem " Tudom hogy bárki lehetett mert mindenki itthon volt,meg lakótársaknál haverok is voltak épp de nekik sok gazdag ismerősük van félek őket is belekeverni, valakinek pedig muszáj el vinni a balhét... de ha leírnád hogy gyanúsítod valamelyikőjüket akkor te tisztázódnál, vagy inkább elviszed helyettük a balhét? ezt írta nekem.. na most ilyenkor mi van ? :/ én nyugodt vagyok abból a szempontból hogy én nem loptam el senkitől semmit. de nem volt még sose rendőrségi ügyem.. hogy zajlik ez ? most bíróságra kellesz mennem ? és ez az sms amit írt nekem ? ez helyén való ? előre is köszi a válaszokat. 22/L


2013. márc. 1. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Tipp: a rendőrség nem telefonál. Nekik ha bajuk van, akkor elsősorban levelet küldenek, ha nagyobb bajuk van, akkor bevisznek.
2013. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon hülye h ezt írta sms ben. Ez neked jó pont!
2013. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Felhivott éjszaka hogy x-y százados a 6 . kerületi kapitányságról és megkérdezte nem e tudok valamit az eltűnt laptopról.. én meg mondtam neki hogy nem.. annyit mondott még hogy rendben köszöni szépen és le is tette.
2013. márc. 1. 19:54
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Sms-t elmenteni és várni, hogy beidézzenek levélben.
2013. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

"Felhivott éjszaka hogy x-y százados a 6 . kerületi kapitányságról és megkérdezte nem e tudok valamit az eltűnt laptopról.. én meg mondtam neki hogy nem.. annyit mondott még hogy rendben köszöni szépen és le is tette."


Muhahahahaaaa :D

Szerintem nyugodj meg teljesen, mert ez kamu. Ez nem így megy.

És nem is úgy, hogy bemegy, és feljelent téged, mert neked nem gazdagok a szüleid.

Én személyleírást adtam volna arról aki ellopta a bringámat, rögtön azzal kezdték, hogy ok, hol a bizonyíték? Mert amíg nincs, addig rágalmazás.


Téged meg csak felhív az éjszaka közepén, hogy tudsz-e róla valamit... Nemár.

Szerintem no para.

2013. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Fasza emberekkel vagy körülvéve... :/ sms-t tényleg mentsd el, és onnantól kezdve sok dolgod szerintem nem lesz... :D
2013. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Tedd el az sms-t és jelentsd fel rágalmazásért esetleg nem vagyoni jellegű kártérítést is fizettethetsz...
2013. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
sms-t elmentettem. bizonyítéka nincs.. nem is lehet hiszem nem én voltam.. voltunk 4 en a házban mikor eljöttem.. szüleim jöttek értem.. utána 3 an maradtak még 4 orán át a lakásba és ezután ért haza az illetékes aki észrevette hogy nincs meg a gépe.. bárki lehetett aki ott volt.. az is lehet hogy nem igaz az egész.. ezért is jöttem el onnan.. mert eltűnt a kajám folyamatosan.. mindig a szobámba járkáltak.. amit én nem tűrök.. most még fizethetem az albit 2 hónapig úgyhogy ott sem lakom.. épp elég érvágás ez nekem .. :/ nem hiányzik még egy rendőrségre járkálás is ilyenek miatt
2013. márc. 1. 20:15
 9/19 anonim ***** válasza:
15%

"a rendőrség nem telefonál"


Már mért ne telefonálna? Kikötötték náluk a telefont? És ha van mobiljuk? Engem pl arról hívtak.

2013. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

"Már mért ne telefonálna?"


Nem azt mondtam, hogy nem telefonálHAT, hanem azt, hogy nem telefonál. Így, és ezért legalábbis nem.


Szerinted felhívnak valakit, hogy hello, te vagy Gipsz Jakab? épp most jelentettek fel valami laptop lopásért. Te loptad el? Tudsz valamit róla?

Nemár :)

2013. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!