Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha beidéznek tanúnak akkor a...

Ha beidéznek tanúnak akkor a kiküldött nyomtatványba beleírják-e, ha bíróságra kell menni?

Figyelt kérdés
Küldtek egy beidézési papírt mint tanút de már egyszer kihallgattak ,viszont most egy Bírósági épületbe kell mennem valamilyen helyiségbe. De nem tudom hogy ez most bírósági lesz-e vagy ismét sima kihallgatás .

2013. márc. 6. 17:47
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Ki küldte a beidézi papírt? Ha a bíróságtól kaptad, akkor bírósági lesz.
2013. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az van beleírva hogy ügyészség,viszont a vádlott is ott lesz tehát nem értem hogy miért lenne ott. Úgy tudom a kihallgatáson nem lehet ott mellettem
2013. márc. 7. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az ügyészség küldte a papírt, akkor az ügyészség hallgat meg, ha a bíróság akkor ők. Bíróságon, tárgyaláson pedig a tanút a vádlott jelenlétében hallgatják meg.
2013. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!