Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Egy erotikus weboldalon(szextárkereső) a testvérem e-mail-ezet és képet is cseréltek, de meggondolta magát és törölte a profilját a weboldalról.


Na most ezen a képen(erotikus) az arca is látszódott és nem szeretné ha ez a kép megfordulna sok ember között főleg nem az ismerősei között.


Milyen jogai vannak a tesómnak ha az illető mutogatja vagy csak a saját ismerősei között mutatja meg a képet?

Vagy ne adja Isten rossz hírét kelti a tesómnak?



2013. márc. 23. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan írhatod E/1-ben is, nyilvánvaló, hogy rólad van szó.
2013. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
engem 1x feljelentettek egy napiszaros dolog miatt,én csináltam 1 képet, ami sértő volt másnak, de nem értek vele semmit, nem volt olyan szabálysértés amit rám varhattak volna, ez csak akkor lenne félő dolog, ha a képeket ő csinálta volna és igy teszi közzé, de kb akkor is csak ha 18 év alatti emberről
2013. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!