Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv 100ezer forint alatti...

8t8t kérdése:

Üdv 100ezer forint alatti csalásért mit kaphatok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 10:56
 1/5 (g)brigi ***** válasza:

50 000 ft-ig szabálysértés kategória, kivéve ha 50 000 alatt követted el, de bűnszövetségben, közveszély színhelyén, vagy üzletszerűen, mert ilyenkor 2 évig terjedő szabveszt.

50 000 felett kisebb kárt okozó vétség, 2 évig terjedő szabveszt.

2013. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan(ok) és megtalál(nak), akkor súlyos testi sértést.
2013. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csekély csalás gyanuja 50ezer alatt. jóval. ..

és büntetlen előéletű vagyok,

2013. márc. 27. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

30 EFt alatt "csalással elkövetett tulajdon elleni szabálysértés", kaphatsz érte pénzbüntetést 150EFt-ig, ha nincs miből kifizesd, akkor közérdekű munka, vagy elzárás.


30001 Ft-tól 50000 Ft-ig kis értékre elkövetett csalás, mindennel büntethetnek a fentiek közül, ha minősített eset, akkor elvben börtön is lehet belőle.


50000 Ft felett csalás, ha büntetlen előéletű vagy is kaphatsz komoly büntetést. Nem valószínű ezzel együtt. Ha eljárás is van ellened folyamatban, én a helyedben megpróbálnám azon kívül rendezni ezt a problémát (a rendőrséget sem hagyva ki a kommunikációból), mert szerencsétlen esetben nem fogsz munkát se találni, mert nem kapsz erkölcsi bizonyítványt

2013. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
30ezer alatt van de bevalottam és viszzatérítem..
2013. márc. 29. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!