Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mint haszonélvező fizetek...

Mint haszonélvező fizetek mindent! A közös képviselő feljelentette a lányomat mint tulajdonost, hogy nem fizet. Ö nincs itthon, én hogyan mehetek bíróságra? Ügyvéd vagy meghatalmazás?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Na fuss neki megegyszer mert erthetetlen a kerdesed.
2013. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mit szeretnél kérdezni???
2013. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, szerintem a tulajdonostól, a lányodtól, kell egy meghatalmazás (két tanúval).
2013. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de a közös költséget pl. lakásonként fizetik, tkp. a közös képviselőnek nem kell tudnia, hogy ki a haszonélvező, ki nem. csak az adott lakás díját fizesse be valaki. szóval ha volt fizetve, akkor nem értem, miért jelentette fel a tulajdonost. ha meg nem volt fizetve, akkor szerintem is két tanúval meghatalmazás...
2013. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.Azért mert nincs itthon a lányod,valakinek fizeni kell a költségeket.

És mivel te vagy a haszonélvező (te élvezed a lakás hasznát és kárát)sajnos beperelhető vagy a fizetésre.

A haszonélvező nagyobb jog,mint a tulajdonos.

Szerintem meghatalmazás nélkül is intézkedhetsz,de jó ha a lányod ad két tanuval,hogy bárhol eljárhatsz a nevében is.

2013. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hol van a lányod? A tulajdonosnak kell kifizetni a számlákat és nem a haszonélvezőnek.Van egyáltalán bármilyen szolgáltatás a neveden? Te csak meghatalmazással intézheted a lányod helyett az ügyletet addig hiába is mennél ügyvédhez az sem tud ilyenkor mit csinálni,legfeljebb a pénzed szedi el tanácsadásként!!
2013. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!