Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A holokauszt tagadási törvény...

A holokauszt tagadási törvény arra is kötelez, hogy elhiggyük?

Figyelt kérdés

Eröltetem én magamba, de olyan mintha mikor Krisnába kötelező hinni.

Vagy a törvény erősebb mint a hittérítők?



2013. ápr. 2. 22:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Ez a törvény egy baromság.

Csak ellenségeket gyárt.


Sokakat érdekel hogy a nagy liberalizmusban , szólásszabadságban miért létezik egy ilyen törvény.


Hisz miért kételkednénk a Holokausztban?


Akkor meg minek kell rá ilyen erőszakos törvény?

2013. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
nem hinni kell benne, csak nem tagadhatod a holokausztot nagy nyilvánosság előtt! ha te magad nem hiszed el, az a te dolgod, de nem terjesztheted a nézeteidet nyiltan, csak ezt büntetik.
2013. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2013. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem, sőt tagadni is szabad, csak nem nyilvános rendezvényeken, tanórákon stb.

A ti nagy szólásszabadság hülyeségetekre meg már néhány kérdéssel lejjebb válaszoltam, nem fogok még egyszer.

2013. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

És aki nem hiszi el, az mehet történelemtanárnak?


( Furcsán venné ki magát, ha minden mondatát úgy kezdené, hogy "Állítólag ..." )

2013. ápr. 2. 22:59
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

"Eröltetem én magamba, de olyan mintha mikor Krisnába kötelező hinni"

És azt honnan veszed hogy nem volt?Elvégre te már éltél akkor? És tudod mi volt? Mert én megéltem a gyalázatos fasiszta hatalmat.A ház ahol laktunk a tulajdonosát elvitték lágerbe csak azért mert zsidó volt. Hedvig néni egy csodálatos végtelenül rendes ember volt!És ő még örülhetett mert a családból (öten voltak)ő egyedül visszajött a többiek nem.Jól értetted? Ötből egy jött vissza!

2013. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, mehet történelemtanárnak, csak kidobják. Ahogy azt sem lehet tanítani, hogy a termodinamika II. főtétele a kutyák párzási szokásairól szól, nem lehet azt sem tanítani, hogy a holokauszt nem történt meg. Van egy tanterv amihez tartanod kell magadat. Utána meg lehet említeni, hogy vannak akik szerint ez nem egészen így volt stb, de ami a tantervben benne van, azt meg kell tanítani.
2013. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

Nem kötelez arra senki, hogy elhidd.


De sajnos ettől függetlenül is meghalt nagyon sok ember, ha elhiszed, ha nem. (Szerencsés vagy, hogy ha a te családodban nem volt áldozat.)

2013. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

De, ha a történelemtanárság nem mindenkinek igazi választás ezen törvény miatt,

Akkor kártérítést járhat a lehetőségek korlátozása miatt?


Érdemes volna egy neonáci érzelmű fiatalnak egy próbapert indítani az állam ellen.

2013. ápr. 2. 23:21
 10/34 anonim ***** válasza:
54%

"De sajnos ettől függetlenül is meghalt nagyon sok ember, ha elhiszed, ha nem. "


Azt senki nem is tagadta, hogy meghalt nagyon sok ember. Most marhaságot beszéltél.

2013. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!