Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Társasházi kukát hova kell...

Társasházi kukát hova kell elhelyezni a háztól milyen távolságra? Kihez lehet a kukaszag és a szerintünk jogtalan elhelyezéssel fordulni?

Figyelt kérdés
14 lakásos társasházban lakunk, a másik hátunk mögött lévő társasház (ami már egy másik utcához tartozik) közös képviselője a kukájukat a köztünk lévő parkba tette úgy, hogy a mi házunk ablakaiból a kukákat látjuk, a Mi házunktól 6 méterre van az Övékétől 10 és Ők nem is látnak rá a kukájukra. A szemetes cég a kukájukat csak a Mi utcánkon keresztül tudja elvinni, ráadásul be sem tud oda menni a szemeteskocsi úgy hogy húzza végig a kukákat. Nekünk kell bámulni szagolni a kukájukat. A házunk lakóit nem kérdezte meg hogy odarakhatja-e szeretnénk-e a kukájukat szagolni nézni. A társasházunk parkra néző lakásokat vett nem egy szeméttelepre nézőt.1x már visszavittem a régi helyére a kukákat, kihívta rám a rendőrt, de azok elhajtották hogy nem hozzájuk tartozik az ügy és ilyennel ne merje kihívni őket még egyszer. Hiába próbáltam értelmesen elmagyarázni neki hogy rakja vissza a régi helyére vagy rakja az Ő házukhoz közel, semmi eredményre nem vezetett. A kérdésem az lenne hogy van-e erre törvény hogy hova lehet elhelyezni a kukát vagy kihez tartozik egyáltalán ennek a megállapítása vagy hova lehet fordulni ha zavar a kukaszag és a látvány?

2013. máj. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta szívből kívánom neked, hogy ennél nagyobb problémád soha az életben ne legyen!
2013. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg ha van is torveny ezek kenyuk kedvuk szerint tesznek. En az onkormanyzatot kertem meg hogy a kukasauto ne reggel 6kor jarjon amikor aludni szeretnek, hanem este 10kor. Levakartak azzal hogy este nem jo forgalom blabla miatt, meg hogy nemsokara uj hangtalan kocsikat vesznek....


En azt tennem hogy kitartoan elhordom a kukajat amig meg nem unja, ha 100szor odaviszi a kukat en 100szor visszaviszem.

2013. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A városszépítési osztályhoz nem tartozik ott voltam bent viszont meghallották a pasi nevét már rögtön mondták hogy már megint ez a barom?Mindenkit feljelent állandóan mindenkire kihívja a rendőröket.A kukás céghez sem tartozik és a közteresekhez sem, akkor hova?Egyébként amikor elhúztam a kukát utána odahozatott egy betontömböt és hozzáláncolta a kukákat...
2013. máj. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!