Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kell pontosan beleírni...

Mit kell pontosan beleírni egy feljelentésbe, amit a Munkaügyi Főfelügyelőségnek szeretnék elküldeni?

Figyelt kérdés
Nem fizetett a munkáltatóm, és közölte hogy nem is érdemlem meg a béremet?!
2009. okt. 5. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A munkaszerződésed másolata, a fizetési papírod/bankkivonatod amivel igazolod, hogy múlt hónapban kifitettek, ebben a hónapban nem.

Egyébként nem nagyon fognak tudni mit csinálni, mert csak polgári peres úton perelheted a fizetésed, tehát pert kell indítanod.

2009. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.

Munkaügyi biróságra menj el ott majd meg mondják mit kell benyujtanod a per meginditásához.

2009. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez király!!! Én is ugyanígy jártam. Nálunk van ingyenes ügyvédi tanácsadás.Attól ügyvédtől kértem segítséget a folyamat elindításához. De a munkálatatóm megtagadta a tartozását,így per indult ellene. Az első tárgyalás okt. 13.-án lesz. Ez állítólag békítő lesz. Majd békülök, ha megkaptam a bérem. A szabadság pénzedet is hajts be, ha még nem vetted ki! Nézz utána mi jár pontosan. Sok pénzről lehet szó! Én még betegszabadságon, majd táppénzen voltam ,h kicsit húzzam az időt. Még azt sem fizette ki nekem. Lesz mit mondani a bíróságon. Csináld ki a szemetet!
2009. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
MÉG ANNYIT, HA BIZTOS VAGY A DOLGODBAN BÉRPAPÍROK, CSAK AZOK VANNAK ALÁÍRVA AMIT MEG IS KAPTÁL, AKKOR SIMA NYERT ÜGY, NE FÉLJ, FOGADJ ÜGYVÉDET,MERT AZ ÜGYVÉDI KTG-T IS NEKI KELL KIFIZETNI KÉSŐBB + UGYEBÁR AZ ÖSSZES PERKTG-T, ÉS ILLETÉKET.JELENLÉTI ÍVEKET IS FÉNYMÁSOLD LE, ÉS KÜLD EL, MERT AKKOR AZ ÜNNEPNAPOKAT SEM TAGADHATJA LE. SOK SIKERT!!!
2009. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!