Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közös képviselőnk egy büntető...

Közös képviselőnk egy büntető ügyében állítólag másodfokú ítélet született. Hogyan juthatnánk hozzá a végzéshez pl?

Figyelt kérdés
K.Képviselőnket le szeretné mondatni a ház, mert erős a gyanú, hogy pénz tűnik el. Úgy tudjuk, beperelte őt már egy másik társasház, ott született elvileg 2.fokú ítélet is. Ha jól tudom, akkor emiatt amúgy is le kellene mondania, mert ilyen ítélettel már nem is végezhet KK-i munkát, de nem akarjuk ezt kivárni, így is sok pénz úszott már el! Viszont kéne bizonyíték...
2009. okt. 8. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a bíróságra és kikéred az ítéletet.

De egyszerűbb, ha megbízol vele egy ügyvédet.

2009. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de ahhoz kellene tudnom valami ügyiratszámot, nem? (Nem ismerem) És egyáltalán, jogosult vagyok kikérni, ha nem tudom bizonyítani, hogy szerepem van az ügyben?
2009. okt. 8. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!