Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy cipőt nem kötelesek 3...

Egy cipőt nem kötelesek 3 napon belül visszavenni pénzvisszafizetéssel?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt vette nekem Anyu, de én visszavittem, mert nekem nem kell. Csak ajándékkártyára cserélték ugyanolyan értékben.Erre ma Apám mondja, hogy olvasta, hogy 3 napon belül kötelesek a pénzt visszaadni. Át lettem cseszve?
2013. jún. 19. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Át lettél igen. Ugyan ilyen amikor a garancia időn belül visszaviszed és megengedik hogy levásárold az árát. Lósz*rt kötelesek kifizetni a cipő árát.
2013. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És most hogy már ajándékkártyára lett átváltva nem csinálhatok semmit?
2013. jún. 19. 13:19
 3/8 kovpet ***** válasza:
100%
2013. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszavenni sem lettek volna kötelesek, mivel nem minőségi kifogás volt.
2013. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3 nap indok nélkül az internetes vásárlásra vonatkozik. Nem árt az ilyeneknek utána olvasni, mert egy rakás ember égeti magát az üzletekben a hülyeségével és még nekik áll feljebb.
2013. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:
#5: Az 8 nap, nem 3 :)
2013. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vertek át
2013. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. Én pont azért is tettem föl a kérdést, mert nem tudtam hogy ez hogy is van. De így azért megnyugodtam.
2013. jún. 20. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!