Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermek elheleyzéssel kapcsola...

Gyermek elheleyzéssel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején.

2011 szeptemberében a kislányom édesanyával külön mentünk,elköltöztek a kislányommal az édesanyáékhoz egyik pillanatról a másikra,minden előjel nélkül.Annyira nem vettem észre semmit,nem illik ki írni,de előte este szeretkeztünk.A bíróság közös megegyezés alapján neki itélte a kislányunkant.Jelzem a párom a szüleivel előtte mielőtt oda költöztek hozájuk nem tartotta a kapcsolatot.2012 áprilisában azt mondta vissza szeretne jönni hozzám,mert a kislányunk is nagyon lelkibeteg volt és hiányzom neki.Újra össze költöztünk és tegnap este szintén úgy döntöt ő elköltözik és visszi a kislányt is,és megint előjel nélkül.Jöttek az édesanyáék érte,akikel megint csak több mint egy évig nem tartotta a kapcsolatot,se kislányunk után nem érdeklődtek,se a volt párom után.Ki hívták a rendőrséget is,hogy el visszik a kislányunkat arra a határozatra hivatkozva,ami még 2011-ben születt.Én nem engedtem,hogy elviggye a kislányt,és a kislány is szorította a nyakam,hogy nem hagyom itt apát,a rendőr ezt jegyző könyvbe is vette.Ezt már a második alkalommal játsza el és egy vad idegen környezetbe akarja venni.Tegyük hozzá 2011-ben a a párom két bátya megvertek ,erősszakkal vették ki a kezemből a kislányom,és úgy ütöttek,hogy a kezemben volt én csak egy folytában őt védtem ne essen baja.A rendőrök is itt a helyszínen megjegyezték látják,hogy nagyon ragaszkodik hozzám a kicsi.Holnap megyek a bíróságra kérvényezni,hogy nálam helyezék el a kislányunk.Szeretnék tanácsokat kapni.Még annyi azóta fel sem hívott mi van a kislánnyal és,hogy meg nyugodot-e.Szerintetek van esélyem nyerni?


2013. jún. 26. 20:23
 1/3 ConnectCare ***** válasza:
Szerintem van esélyed nyerni, feltéve, hogy más olyan körülmény nálad nem áll fenn, ami rontaná az esélyeid (pl. nem rendelkezel a gyermek eltartásához elegendő jövedelemmel).
2013. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy kft-m gépgyártással foglakozom és 4órával vagyok bejelentve szóval papíron olyan 90.000-100.000ft jönn össze,de annál többet keressek,ő pedig csak azt a szociális segélyt kapja.
2013. jún. 26. 20:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Jobban mondva egy másik munkahelyen dolgozom négy órában,a gépgyártást munka mellett csinálom hétvége stb....
2013. jún. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!