Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi ez a nemzeti dohányboltos...

Mi ez a nemzeti dohányboltos hülyeség? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Ennek most mi értelme van? Hétfőtől miért csak kijelölt dohányárus helyeken lehet dohányt kapni? Semmi értelmét nem látom ennek az intézkedésnek (mint ahogy a többinek sem) azon kívül, hogy míg külföldön bármelyik utca sarkon cigarettához jut az ember, addig Magyarországon egyeseknek akár km-ket is meg kell tenniük egy doboz cigiért.


Nem vagyok dohányos, sőt kifejezetten nem kedvelem, ha vki dohányzik, de akkor se értek ezzel egyet és gondolom nem vagyok egyedül. Ha esetleg vki érti ezt elmagyarázná nekem?



2013. jún. 28. 14:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Ne keress ebben értelmet, ez csak a pénzről szól.

Az ismerősök között jól felosztották a dohánytermékek árusításának jogát, majd meg is emelték az árrést.


-> Pár ember ezzel havi több millát kaszál.

Ennyi, erről szól az egész.

2013. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Arra jó ez, hogy pénz van belőle a haveroknak.
2013. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Kizárólag a pénz. Semmi másról nem szól az egész és semmi más értelme sincs.
2013. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mióta volt a chips adó, azóta nem veszek chipset, mert kb egy zacskó levegő. Ebből kiindulva, mivel biztos, hogy emelkedik a dohány ára, lehet, hogy akik csak divatból szívják / nem szoktak még rá, elgondolkodnak. De egyébként nyilván nem emiatt jött ki így ez a lépés, egyszerűen nyitottak egy újabb bevételforrást, amelyet a 'vazallusok' között ki lehet osztani:D
2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%

Ez nem hülyeség, pl. Skandináviában a szeszes italokkal van hasonló, nem lehet minden utcasarkon kapni hanem csak erre a célra fenntartott boltokban.


Azért mert neked ez új dolog,kérdező, attól még nem hülyeség. Az első válaszolóid mind ilyen baloldali hoppon maradtak, azért nyekeregnek ennyire.

Az pedig nagyon helyes, ha egyeseknek minél többet kell gyalogolniuk a cigiért.

2013. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, de szerencsétlen Norvégoknál sem a népjó miatt van ez így. Bár tény, hogy jobb így nekik, tudtommal nagyon durva állapotok voltak náluk előtte.
2013. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Igen 5-ös baloldali vagyok.

Mindenki baloldali, aki nem szereti a Fideszt. Meg még kommunista is. Náci még nem, de lehet azok is leszünk.

2013. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

A norvég viszonyokat ne hasonlítsuk a magyarhoz, mert körülbelül annyira hasonlít, mint giliszta a mákos nudlihoz. Kérdező, eddig aludtál? Már jó ideje szól a nóta ez újabb lenyúlásról, a (már nem kis, hanem nagy) magyar abszurdról. Sőt, ez már a múlt. Most jön a patikalenyúlás. Szép apránként minden, mert a mohóság és a lelkesen tapsolók éhes szája határtalan.

Ez trafik dolog csak sokadik lépésben jelenti azt, hogy nehezebb hozzájutni a dohányhoz. Légy bennfentes és nem lesz nehezebb.

2013. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Újabb milliók a haverok zsebébe... Orbán "kihaénnem" Viktor aztán magasról lesz@rja, hogy ki él és ki döglik meg a bagótól... 40 ezer ember került az utcára és az agymosott Fideszesek meg azt fújják, hogy ez nagyon jó... hát komolyan... Ezek annyira hülyék, ha tudnák, hogy forog a Föld egész nap csak kapaszkodnának...

A komcsizást meg nem szeretem, nem minden baloldali komcsi, ahogy nem minden komcsi se baloldali... nézd már meg kik ülnek a Fideszben... ezek talán 50-60 évesen születtek ide?

2013. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Engem az zavar a legjobban, hogy ez a paraszt azt is megakarja mondani, hogy mikor hogyan szálljak fel a buszra...
2013. jún. 28. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!