Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntető tárgyalásra számít a...

Büntető tárgyalásra számít a szépen kiöltözés?

Figyelt kérdés

Csináltam két éve egy bakit és holnap lesz a tárgyalás.

Ha szépen öltönyben alá fehér ingbe kiöltözök akkor az sokat számít a bírónő szemébe? Mert a tett 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő és nem akarok börtönbe kerülni. A kirendelt ügyvéd ismeri a bírónőt és azt mondta,hogy annak a bírónőnek számít,ha valaki nem így meg úgy megy oda,hanem szépen felöltözik.

Szerintetek kiöltözhetek öltönybe? Az nem túlzás egy vádlottnak kiöltözni? Nem fogják azt hinni,hogy "ez csak direkt gúnyolódik a bírósággal"?



2013. júl. 3. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Eszembe se jutna nem kiöltözni, ha ilyen helyzetbe kerülnék.


De ha az eddigi tárgyalásaidra farmepólóban jártál, akkor 1. gratulálok és 2. semmit se fog érni, ha most díszgúnyát húzol.

2013. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha számítana üresek lennének a börik.
2013. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

probáld ki.. 2 haverom csinált egy balhét. 1-1 részben voltak hibásak. a kiöltözött 1év felfüggesztett. a bermudagatyás nagypofájú 2év 4hónap letöltendőt kapott..


legyél szerény öltözz normálissan és mutass megbánást. igy nyerhetsz.

parfümöt kerüld. nem discoba mész

2013. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp öltözz ki

igenis számít

udvariasság, megbánás, szerénység - számít


(egy jogász)

2013. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És még mondja azt valaki, hogy a jogászképzés kielégítő...
2013. júl. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bíró látni fogja, hogy komolyan vetted a dolgot. Ha normálisan felöltözöl azzal tiszteletet fejezel ki a bíróság és lényegében saját magad iránt is. Az biztos, hogy ha én bíró lennék, akkor egy ilyen rövidnadrágos, pólós gyereket már eleve nem tudnék komolyan venni. Én ott feszítek talárban, ez meg képtelen felhúzni egy normális nadrágos és egy inget...Tudom szubjektív dolog, de ez is számít. Persze a tett súlya is sokat nyom a latban, hiszen ezért felmenteni nem fog (főleg ha van bizonyíték a bűnösségedről). Ha beismered a tetted és megbánást tanúsítasz, akkor esetleg kevesebbet kapsz, vagy felfüggesztettet. De a megbánást utána is gyakorolni kell, mivel a legkisebb hülyeségért is bevarrnak és még a régit is le kell ülnöd. ja látom ma van a tárgyalás, hát sok sikert!
2013. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem börtönre ítéltek,hanem jogerősen 30 ezer ft-pénzbüntetésre.

Nagyon rendes volt a bírónő tényleg.

A tárgyalás végén azt mondta,hogy vigyázzon magára,minden jót.Szép nyugodtan kedvesen beszélt,rendes volt.

2013. júl. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!