Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vegyem komolyan ezt az ügyet?...

Vegyem komolyan ezt az ügyet? A fiam úszásra járt, a tornatanár volt az edző, aki kipecézte őt, és bántotta, ordibált vele, és a vízbe lökdöste. Közbeléptem, most meg megjött a papír, hogy a tanár feljelentést tett.

Figyelt kérdés

Tehát csak az én kölykömet pécézte ki magának. A helyzet az, hogy más szülőkkel, és gyermekeikkel is beszéltem, de azokkal nem viselkedett így. A fiamat folyton lökdöste a vízbe, odaállt elé, és a fülébe óbégatott. A gyerek félt tőle, és remegve mesélte nekem ezeket. Egyszer eldöntöttem, hogy megnézem már mi a helyzet, és edzés időben bementem az uszodába.


Tényleg az volt, amit a gyerek mondott. Vele ordibált, és belökte a vízbe, míg a többi gyerek nyugodtan ugrálhatott a medence széléről, szart rá, de ha az én fiam csinált egy ugrást, odament hozzá ordibálni, gusztustalan stílusban és hangon, majd erőből belökte a vízbe.


Na, én kiugrottam a medencéből, odamentem, és kikértem magamnak amit a gyerekemmel mert csinálni. Ez a tornatanár valamikor boxolt azt hiszem, de lehet más sportot űzött, de egy vékony seggdugasz, akinek nagy a pofája. Elkezdte ócsárolni a gyerekemet, hogy ő a mennyire nem jó, meg káoszt kelt, miatta ugrál a többi gyerek is, mennyire engedetlen, meg kéne nekem nevelnem "alaposan",(arra utalt hogy verjem) és hogy én maradjak ebből ki.


A kezével elkezdett felém mutogatni fenyegetően, mire én elkaptam a kezét, hátracsavartam, majd seggbe rúgtam, az meg ruhástul beesett a vízbe.... nos a fiam többet ott nem úszik, de a tanár feljelentett, és nem tudom mit tegyek. fizessek ügyvédet emiatt, vagy nem kell vele törődnöm? A papír erről tegnap érkezett meg.


36F



2013. júl. 5. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk egy országgal nyugatabbra az első ilyennél repülne a p icsába az ilyen, nálunk meg az ideális szigorú tanár képét jelenti.


Ha per lesz belőle valamilyen szinten kell vele foglalkoznod (elmenni a tárgyalásra), de kérheted a kirendelt ügyvédet és nem kell fizetni. Ilyen súlyú ügynél felesleges is sztem, kapsz egy megrovást meg 10-20e pénzbüntetést és kész.

2013. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Egyet tudok, nagy csicska az a tanár, ha ilyenért feljelentett.

Kérdezz meg szerintem valami szakértőt.

2013. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen ügyhöz felesleges ügyvédet fogadni, úgy se tudna megmenteni. Könnyű testi sértés, esetleg tettleges becsületsértés lehet belőle, legrosszabb esetben garázdaság. Büntetést mindenképp megkapod, de csupán intézkedés várható.

Viszont "sportot űzött..." senkit se érdekel és az ügyhöz végképp semmi köze, "vékony seggdugasz, akinek nagy a pofája" vegyél vissza az arcodból, mert ilyen hozzáállással csak magadnak ártasz. Eddig se volt kötelező nála edzeni a gyereket.

2013. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallod nagyon nagy arc vagy:D

Rohadjon meg az a kis b tanár

2013. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!