Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jár továbbra is az árvasági...

Jár továbbra is az árvasági ellátás? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

21 éves fiatal nő vagyok. Nappalin folytatom tanulmányaimat. Június óta már nem élek az örökbefogadott szülőmmel egy háztartásban. Ezt jeleztem is a Nyugdíjfolyósító Intézetnek. Ebben a hónapban nem kaptam meg a számlámra 12-én a pénzt. Nem régiben küldött ki egy papírt a NYUFIG, (régebbi lakcímemre) hha továbbra is nappalin folytatom tanulmányaimat, akkor küldjem vissza a fent említett dokumentumot, amit az iskola és én is kitöltök. Ez megtörtént.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy mi lehet az oka, hogy még nem utalták az összeget? Feldolgozás alatt állhat az ügyem? Vagy azért nem kapom meg, mert már nem a szülővel élek egy háztartásban?


2013. júl. 13. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a nyári hónapokra szünetel az átutalás. Ha megkezded az iskolát, és beküldöd róla az igazolást, visszamenőlegesen is fogják utalni. A beiratkozás még nem elég.
2013. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam a szükséges dokumentumot elküldtem, és hozzá az iskolalátogatási papírt is.
2013. júl. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!