Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fű mért tilos?

Fű mért tilos?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem tilos. Azon szoktunk focizni.
2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert elvette az eszed.
2013. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Csak az szép zöld gyep, az fog nekem nagyon hiányozni!
2013. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

Mert kábítószer. Tudom, tudom, a cigi meg alkohol se sokkal jobb, de az már úgy meggyökerezett a társadalmunkban, hogy már lehetetlen lenne betiltani...

ráadásul a fű amolyan "gateway drug" (nem tudom hogy van magyarul, elnézést)... ez azt jelenti, hogy önmagában nem lenne veszélyes (leszámítva azt a pár agysejtedet meg a tüdődet)... de az összes keménydrogos is egy füves cigivel kezdte...

2013. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 ConnectCare ***** válasza:
66%

Mert a kedves magyar állam, mint sok más állam a Földön, úgy gondolja, hogy mindenható és szabadon kénye-kedve szerint jogos bármit engedélyeznie vagy betiltania.


Más oka nincs.

2013. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

4: Ezt kapudrog elméletnek hívják, és a lehető legnagyobb baromság, és emellett pont a legalizálás mellett lehetne felsorakoztatni mint érv.

(Azért nem kapudrog az alkohol, mivel legális, és a beszerzése alatt nem kerülsz ismerősi/baráti kapcsolatba a lecsúszott drogos junkie-kel.)


Kérdésre: Szerintem szimplán azért mert 1-2 nagyhalnak komoly pénze van a dologban. Hogyha utána nézel kiket kapnak el láthatod hogy főleg 18-22 éves fiatalokat 5-10 növénnyel(híradóban gyakran van ilyen), vagy vietnámi bevándorlókat több ezer növénnyel. Évente van egy ilyen nagy fogás van, szerintem minden eltervezett, ezek szimpla strómanok. Kérdés hogy mennyire van ebben benne a keze a hatóságoknak, mennyire nyúlik mélyre a maffia keze.


Egyre több helyen legalizálják, nem csak Amerikában, hanem itt Európában is. Akik pedig összekeverik a füvet a heroinnal nézzenek kevesebb tv-t, vagy olvassanak kevesebb szélső jobbos propagandát, esetleg próbáljanak független forrásból informálódni.

2013. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az emberek az alkoholt és a cigit probálják ellőszőr ki .
2013. júl. 15. 13:52
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
Tudatlanság,butaság miatt.A füvet legalizálni,az alkoholt tiltani kéne.
2013. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tiltani az alkoholt, a társadalom 95% képes a helyén kezelni a dolgot, csak az 5% viszi túlzásba. Ez sem feltétlen az alkohol hibája, bár az tény rendesen addiktív szer, ami pl a fűről nem mondható el.


De pl a ciginek semmilyen pozitív hatása nincs, mégis legális, és az emberek csak a függőségük miatt veszik. Drogpolitikában ne keress logikát... Vagy ha keresel akkor vedd számításba a korrupciót, az álszentséget, a társadalmi viszonyokat, a médiát is az egészségügyi dolgok mellett.

2013. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%

Azoknak a tudatlan válaszolóknak mondanám, akik szerint írtja az agysejteket, hogy a a marihuána nem idegméreg.

A kérdés szórendjével nem vagyok kibékülve, helyesen úgy lenne: Miért tilos a fű?

2013. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!