Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elvesztettem az irataim, mit...

Elvesztettem az irataim, mit tehetnek vele?

Figyelt kérdés

Személyigazolvány, Lakcímkártya, Diákigazolvány stb.

Hitelkártya vagy bankkártya nem volt.

egy-két héttel később valaki vissza hozta mondván hogy találta.

Esetleg mit tudtak vele csinálni?



2013. júl. 24. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kölcsönt felvenni?

Bejelentetted az elvesztését? Mert ha nem akkor rád verik a balhét amit csináltak vele.

2013. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhol vissza tudnak élni vele. Az legyen az első hogy rendőrségi feljelentést teszel, és megőrzöd a papírt hosszú évekig.
2013. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, piszok kellemetlen, amikor hajnali kettőkor betörik az ajtódat, kirángatnak az ágyadból, arccal a földre nyomnak és hárman rátérdelnek a hátadra.

Így tartanak egy fél órán keresztül, amíg átkutatják a lakást, és közben próbálod őket meggyőzni, hogy nem te vagy az, akit keresnek, és amúgy tisztességes ember lennél.

Utána sem fognak bocsánatot kérni. Ha nincs szerencséd, akkor be is visznek, és ott is érdeklődni fognak, bár talán kicsit finomabban. Pofon azért lehet ott is.

Vagy csak egy pénzbüntetés jön, aztán próbálhatod magyarázni, hogy nem te voltál.


Én a helyedben bejelenteném a rendőrségen az eltűnést, és azt is, hogy mikor lett meg.

2013. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez még 5 éve történt, csak akkor még tizenéves voltam és nem nagyon érdekeltek az ilyenek ,főleg, hogy rá kb 10 nappal meg is lett, csak most kezdett furdalni a kíváncsiság, gondolom most már nincs értelme elmenni bejelenteni
2013. júl. 25. 07:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már nincs értelme. Szerencséd volt.
2013. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!