Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kis értékben elkövetett...

Kis értékben elkövetett lopás, hamis vád. Mit kaphatok ezért?

Figyelt kérdés

Történetem a következő:

Egy fesztiválon páran össze jöttünk inni, de sajnos jól nem érezhettük magunkat ,mert lopással vádoltak meg minket.

Egy italárus fabódéból eltűnt egy karton (10-12 db?) 1 literes Finlandia vodka, aminek az eltulajdonításával minket vádoltak meg, pedig nem mi voltunk. 1 darabot adott nekünk 1 gyerek, nem tudtuk hogy lopott így megittuk. A többiről fogalmunk sincs, hol lehet ,ha egyáltalán annyi tűnt el mint amennyit mondanak. Térfigyelő kamerák nem tudják bizonyítani az igazunkat, mert állítólag pont kitakarta a bódét az egyik színpad a látókörből.

A rendőrök nem tudom pontosan milyen címen, de valami lopás szerűséggel vádolnak minket, amit természetesen nem ismertünk el. Meg kellett adni a telefonszámunkat és mondták, hogy majd ha lesz tárgyalás fölhívnak hogy menni kell..

Mit lehet kapni ezért? Följelenthetem a feljelentőinket hamis vád miatt? Mivel jól lejárattak minket az egész utca előtt ahol voltunk a rendőrök a falhoz állítottak minket, mint valami bűnözőket.


2013. júl. 28. 22:54
 1/2 aspikami ***** válasza:
Semmit. Nincs bizonyítéka ellenetek.
2013. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan, ezeknek nem kell bizonyíték. A tárgyaláshoz, amit 3 évig elhúznak pláne. Az ítélethez se.
2013. júl. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!