Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehetne emiatt jelenteni...

Fel lehetne emiatt jelenteni ezt az embert?

Figyelt kérdés

Egy videomegosztó-portálon megfenyegetett egy gyereket, itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=_8zxSXtEN1g

Nos, arra az esetre, ha letörölte volna, letöltöttem.


2013. júl. 30. 10:09
 1/10 A kérdező kommentje:
"... Annyit üzenek, hogy felkereslek, és elharapom a torkod... "
2013. júl. 30. 10:20
 2/10 intrepid ***** válasza:
Ilyen baromságra pazarolni a You Tube, és a GyK. tárhelyet. Ebben az országban már mindent meg lehet csinálni. Ki a FA*Somat érdekel rajtatok kívül a vitátok?
2013. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Elharapom a torkod", ez jó... csak nem életszerű.

Ha "elvágom a torkod" lett volna, lehetne...de így ki fognak nevetni...

2013. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a felkereslek kifejezés? :)
2013. júl. 30. 10:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a kérdés alig foglal egy kis helyet, nem hinném hogy ettől az egy kis kérdéstől összeomolna a honlap :D:DD
2013. júl. 30. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Manapság már mindenért feljelentik az embert. Hallottad bizonyára te is, hogy külföldön át akart szaladni a srác a vonat előtt, elütötte, és a néni aki a vonatra várt, megsérült a repkedő testrészek miatt. Feljelentette a srácot és családját kártérítést követelve, amit meg is kapott...

Ebből kiindulva, meg amiket látok itt a munkakörömben... Fel lehet jelenteni, de szerintem felesleges erőpocsékolás...

2013. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2013. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem sem ez a legnagyobb problémám, ne hogy azt hidd...
2013. júl. 30. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig láthatóan elég sok energiát fektetsz bele.


Mondjuk egy ilyen tücsökp*cs "beszólásra" 0-nál több energiát fektetni is már túl sok... De te tudod!

2013. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

""Elharapom a torkod", ez jó... csak nem életszerű.

Ha "elvágom a torkod" lett volna, lehetne...de így ki fognak nevetni..."


Miért nem életszerű? Aki vért akar inni az rendszerint harapja, segédeszközt használni szerintem eléggé snassz és égő is. Ha harapja akkor a partner puszta test - test elleni küzdelemben maradt alul, tehát gyenge és életképtelen, ezzel dicsőséget szerez magának. Ha vágja akkor a közvélemény gyilkosnak fogja kikiáltani.

2013. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!