Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Háziörizet ártatlanul segítség...

Háziörizet ártatlanul segítség valaki?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy ott volta megy büntet cselekménynél. Elmesélem. Szóval nem tudtam az egészről semmit sem és én pont egy utirányt kérdeztem mert találkozom volt a hátam mögé jött 3 fiú akik közül csak az egyiket ismerem velük voltam azelött és a kisgyereket akit megkérdeztem megkarolta az egyik illető és késsel rabolta ki. Én hátra mentem legalább 6 métert és mondtam hogy hagyjátok már a fa**omba, de nem hallgattam rám. aztán elkezdtem futni én a pániktol ugyanugy futottam és leváltam tölük hazajöttem rá másfél hétre jelentettem a rendőrségen ezt. Meglettek az elkövetők de engem is fogdába nyomta 48 órára és házi örizetet kaptam. AMi szerintem nem fer mert cssk jót akartam hogy ne legyen több ilyen a gyereknek és legyen nyugodt hogy ha bármikor kimegy az utcára ne kelljen rettegnie... De a gyerek a vallomása szerint 4 elkövetőt mondott mivel nem tudhatta hogy én nem vagyok benne.. Én is a helyébe azt hittem volna.. De a lényeg hogy most lesz szembesítés és ha egyszerüen nem hiszi el amit mondok mert hát aki bünös miért dobná fel magát ??.. ártatlan vagyok! De tegyük fel nem hiszi el akkor mivan? Mit kaphatok vagy tudom még tisztázni magam? A rendőrségen mondtam hogy hátha volt térfigyelő nézzék meg azon hogy semmi közöm hozzá. De Mit kaphatok és többi elkövető? 1 késes 3 bünrészes. Én pedig ártatlanul szívom meg a levét és a nyaram elmegy. Tudni kell nekem komoly jövőm van. Tovább szeretnék tanulni most érettségiztem le. És emiatt a leendő barátnőmmel se tudok találkozni itthon szivom meg a levét a rendőrség már két hete nem értesített semmiröl a szembesítésnek már lennie kellett volna de miért huzódik el így? JA A JÓ ÜGY ÉRDEKÉBEN a másod unoka tesomat dobtam fel... csak ugy megsugom. ÉS plusz egy helyen is lakunk ha felfüggesztett kap akkor még meg is szívhatom.. most mit csináljak? Szóval mit kaphatok? Mit kaphatnak ők? A késes támadót már előzetesbe tették mi 3 an kaptunk házi örizetet. szóval aki tud válaszoljon
2013. júl. 31. 11:24
1 2
 1/20 Antimod ***** válasza:
Tartok tőle, hogy ők pedig "cserébe" rád fognak vallani.
2013. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

De ezt elmondtad rögtön a rendőrségen is?

Mert azt jegyzőkönyvezik.

Ha nem mondtad el nekik (nincs jegyzőkönyv róla),

akkor utána már hogy higgyék el? Minél előbb menj be a rendőrségre, mondd el ezeket és vegyék jegyzőkönyvbe

2013. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Persze mindent elmondtam jegyzőkönyvben is van hogy én adtam fel őket megmutattam a facebook adatlapjukat mindent...

ÉS hál istennek pont anyukámnak az egyik rendőr ismerőséknek mondtam el mindent elöször . Szóval igen minden megvan remélem a jegyzőkönyvben csak bele van írva.. mert legalább 4 x elmondtam. a bíróság elött is elmondtam hogy mizu van aki kirdentelte a házi örizetet. DE arra vagyok kíváncsi ha a kissrác mondjuk sokkott kapott és nem emlékszik ennyire a részletekre és azt hitte ott álltam vagy közöm volt hozzá akkor mi van? Mert 3 an ellenem vallanak ez így van... Én egyedül tartom az ártatlanságomat. Most felfüggesztett? Büntetlen előéletü vagyok. Mindent szeretnék megtudni erről. De tudom jol hogy úgyis felfogja a gyerek meg az édes anyukája is hogy ártatlan vagyok hiszne ki dobna fel mindenkit hogyha bünös ? ÁRTALTAN VAGYOk!! Szóval a válaszokat várom. :S

2013. júl. 31. 11:39
 4/20 anonim ***** válasza:

"Tudni kell nekem komoly jövőm van"


Ilyen helyesírással és stílussal?

2013. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

"hál istennek pont anyukámnak az egyik rendőr ismerőséknek mondtam el mindent elöször ...."


Már ezért a mentalitásért önmagában megérdemled a büntetést.

2013. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Első nem értem hogy mi a tökömért kell rögtön itt is a másiknak esni? Helyesírás bocsi hogyha helytelenül írok tudod én nekem nem ez a legnagyobb problémám : )) Ahogy láthatod.. Az ilyen kommentelőknek üzenem hogy elmehetnek a jó... : ) Miért érdemelném meg ezért a mentalitásért a büntetést? .. ISTENEM EMBEREK KOMOLYAN ILYEN VILÁGBAN ÉLÜNK? A kérdésemre akarok választ nem pedig a hülyeségeket olvasni : )
2013. júl. 31. 11:46
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

"Büntetlen előéletü vagyok."


Nem lepődnék meg, ha alkesz is lennél. (Meg még azon se, ha most végig hazudnál)

2013. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Erkölcsi bizonyítvány kell?

Alkesz? Több mint 1 hónapja nem ittam alkoholt. Miért kell rögtön a másiknak esni ? : )igen büntetlen előéletü vagyok nem élek se alkohollal se drogokkal. Nehéz ezt elhinni ugye? Próbáld meg. Miért hazudnék ?: ) gondolj bele az én helyzetembe. NEM ÉRDEKEL HA SZERINTED HAZUDOK mert nem a te véleményed fogja megalapozni az én sorsomat.. Szóval Most kérek mindenkit hogy amit olvass azt úgy képzelje és várom a válaszokat..

2013. júl. 31. 11:51
 9/20 anonim ***** válasza:

Bocs, csak nem értem, mitől lennél te fontosabb, mint más ember.


Mert hogy a te szövegedben többször is szerepelt, hogy "előtted komoly jövő áll", "anyukád rendőr ismerőse", stb. Úgy írsz beszélsz, mintha törvényen felül állnál.

2013. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Dehogy érzem én magam nagyobb embernek sohase éreztem. Ha félre értetted már nem az én hibám azért írtam hogy anyukám egyik rendőr ismerősének szoltam mert ez is bizonyítja az igazamat. Hogy neki mindenkit elmondtam ő volt az első. És Alá tudja támasztani a dolgoakt hogy én adtam fel őket : ) Mert miattam kerültek meg a bünösök. Én csak az az ember vagyok jelen esetben aki fél hogy ártatlanul akár még felfüggesztettet is kaphat a semmiért és ezzel az egész életem tönkre mehet csak mert jót akartam gondolj bele jót cselekszel és emiatt te szívod meg egy életen át. Mert hát priusszal az isten se venne fel dolgozni. A komoly jövőt azért írtam mert nekem vannak céljaim és amit el akarok érni és jó uton járok a megvalósításához : ) Na szóval hogy ezt letisztáztuk remélem a kép összeállt benned hogy nem egy felsőbb rendű embernek érzem magam hanem egy teljesen átlagos bajba jutott fiatalnak : ) SZÓVAL a válaszokat még továbbra is várom.
2013. júl. 31. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!