Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok egy olyan törvény...

Támogatnátok egy olyan törvényt, hogy hogyha egy külföldi állampolgárt Magyarországon szabadságvesztésre ítélnek, akkor köteles Magyarországon letölteni a büntetését, magyar rabokkal összezárva, velük egyenlő bánásmódban részesítve?

Figyelt kérdés
Most pl. volt a hírekben az az osztrák gázoló, szerintem az lenne az igazságos, hogyha már nálunk követett el bűnt akkor ugyanabban a bánásmódban részesedjen, mintha egy magyar követte volna el és addig ne hagyhassa el az országot, amíg itt le nem üli a büntetését.

2013. aug. 21. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen.
2013. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Idejön, megöl valakit, és még etessem is?
2013. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

71% ez az.

Nem áll úgy az ország, hogy mi tartsuk el a külföldi rabókat.

De jógos a kérdés.

2013. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont nyilván a te példádban érthető. Viszont gondolj bele, ide jön egy holland elszív pár cigit, és akkor itt börtönözzék be azért amivel nem okozott kárt senkinek? Otthon meg egyébként nyugodtan csinálhatná. Jó én teszek rá nagy ívben, de azért ebbe is érdemes belegondolni.
2013. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az lenne a jó, hogy az itteni törvények szerint szabják ki rá a büntetést, de a saját hazájában tölti le. Ez előnyös nekünk is, mert így nem mi etetjük és előnyös neki is, mert egy nyelvet beszél a cellatársaival, meg a börtönőrökkel. Azért ez sokat jelent, hogy az ember ne őrüljön meg.
2013. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!