Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kibérelek egy irodát egy...

Ha kibérelek egy irodát egy hónapra, azt használhatom lakásként is?

Figyelt kérdés
éjszakára bent lehet maradni ilyen helyeken? jóval olcsóbbak, mint általában az albérletek, ezért elgondolkodtam ilyenen.
2013. aug. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem használhatod lakásként, mert nem arra tervezték.. Nem is adnák meg a lakhatási engedélyt rá.. Abban sem vagyok biztos hogy olcsóbb az iroda bérlése mint a lakásbérlése..
2013. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iroda bérléshez szerintem többféle papírra is szükség van (gondolom be kell jegyeztetni stb.), hasonló az üzlethelyiségek bérléséhez (gondolom).
2013. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olyan irodák, amihez zuhanyt is építettek ((gondolom arról azért nem mondanál le) messze nem olcsóbbak egy lakásnál négyzetméteráron. Meg az se segít téged ki, ha találsz is mondjuk 800-1000Ft-s négyzetméteráron valami helyet, ha a legkisebb szabad iroda is minimum 80nm.
2013. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen használhatod.
2013. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!