Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Menyibe kerül egy elmeszakértő...

Menyibe kerül egy elmeszakértői vizsgálat és vélemény?

Figyelt kérdés
Mert nekem, ezért 40005 forintot számláztak ki Győrben. Nincs ennek valami szabályozása? Miért kell ezt kifizetni?

2013. aug. 26. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
az reális, sőt viszonylag az olcsóbbak közé tartozik. elvileg van szabályozás, de nagyon rugalmas, szal tulképpen azt számláz ki amit akar olyan 40 és 110 között. de 40 alatt még nem láttam egyet se, szal hidd el, nem jártál azzal rosszul!
2013. aug. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És az öt forintot is elkérték? :D
2013. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyit számláznak amennyit akarnak?
2013. aug. 26. 07:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Az reális, kb az alja a tarifáknak. Változó gondolom, ügyfüggő is. Gyerekelhelyezéses kellett?
2013. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nézd, gyakorlatilag igen. most ha ő kitalál még neked x és y és z plusz vizsgálatot mert azt mondja h szakmailag fontosnak tartja, akkor aztán teljesen papírforma szerint is sokkal többet kiszámlázhat ennél.

ez az összeg egy induló csak, egy amolyan tök általános "alapvélemény", extrák nélkül.

2013. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi h itt tudatlankodom de mi az az elmeszakertoi vizsgálat?
2013. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem gyerekelhelyezés nálunk ezzel nincs gond.


Úgy volt, hogy az első tárgyaláskor, - egy piti ügyben, amit rögtön ítélethirdetésére is akart vinni a bíróm, nem fogadtam el a védőt, mert az eredeti védőmet eltiltottat a tevékenységétől és aki jött helyette, azt nem fogadtam el. Erre pöccent be, de nagyon. Elnapolta a tárgyalást és pár nap múlva jött a határozat, hogy elmeszakorvosi vizsgálatot kér rám. Ezt ki is számlázták, de a vizsgálati eredményt hiányosnak találta a bíró, ezért kért egy kiegészítő vizsgálatot, amit nem végeztek el az eredeti elmeorvosok, akik csinálták, túlterheltségre hivatkoztak, ezért most Székesfehérvárra kell menni a kiegészítő elmeszakértői vizsgálatra.

2013. aug. 26. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ez rosszul kezdődik ha berágott a bíró ... akkor tulképpen csak szórakozik veled na meg növeli a költségeidet. biztos ideges volt amiért nem fogadtad el az ügyvédet aztán most kicsesz ahol tud. hát sztem minél hamarabb zárd le ezt a témát, mert aztán a végén még annyiszor megszakértenek téged, hogy kényszergyógykezelés lesz az ítélet. zárd rövidre minél hamarabb! meg hát nem ártana egy saját ügyvéd, mert ezek a kirendeltek látod jól, milyenek. sokat nem tesznek az érdekedben, ennyi biztos.
2013. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már 200-ezernél tart a költségjegyzék
2013. aug. 27. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!