Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Illegálisan minden esetbe, ha...

Illegálisan minden esetbe, ha megfigyel?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem a következő inkább jogi ,mint informatikai tehát van egy ismerős informatika szakos tanár aki sajnos nem egy normális ember nárcisztikus és én játszom az áldozat szerepét a kis játékaiban.Tudom ,hogy évek óta megfigyel és most egy csapda állítás után írt is nekem egy fenyegető levelet arról ,hogy bíróságra megyünk ha nem nyalok be neki.Állítólag internetszolgáltatótól szerezte meg az információt ,hogy én voltam a csapda állító.Kérdés kinek adnak ki ilyen jellegű információt?Egy info tanárnak is vagy ez is egy kamu mivel hát keylogger programmal szerez Rólam meg információkat és valamit kamuzni kellett? Ki fér hozzá és milyen információhoz?

2013. aug. 26. 07:37
 1/3 anonim válasza:
Vidd a fenyegető levelet a rendőrségre és jelentsd fel :D
2013. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy egyszerű lenne csak az a gond ,hogy nem tudom ,hogy mit engedhet meg magának és ha legálisan szerzett adatot akkor meg én vagyok szarba ,mert becsület sértést követtem el állítólag.
2013. aug. 26. 07:42
 3/3 anonim válasza:
Ha ő szerezte meg a te adataidat akkor ő követett el becsület sértést..
2013. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!