Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A spirituális világ mennyire...

A spirituális világ mennyire lesz jó?

Figyelt kérdés

A gyerekeknek kötelező lesz az iskolában az erkölcstan, hittan. Már bevezették az óvodákban és iskolákban is a spirituális zenékre lazulást.


A médiában felerősödött a hit oktatása. Arra mennek rá, hogy higgyünk istenben. Spirituális jellegű filmeket adnak le. A mozikban is.


Bejött ez a motiváló jelleg is. Motiváló filmek, videók, az interneten levő motiváló írások.



2013. szept. 1. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem teljesen a hátterét a dolognak, de ha nem agymosott hülyéket nevelnek belőlük, akkor jónak tartom.


Én is erősen spirituálisnak tartom magamat, de úgy érzem, hogy mindenkinek joga lenne eldönteni, hogy miben szeretne hinni és akar-e egyáltalán ezekkel a dolgokkal foglalkozni...


Az ellazulás pedig külön jó és hasznos dolog. De ez már más kérdés.

2013. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Most épp az oktatás átalakítása a cél. Most néztem a tv-ben. Elmondták: Aki ennek ellenáll az rendetlenség és káoszt hoz.

Ez új világrend szagú. Az EU is azt mondta: Akik az EU-nak ellenállnak, azt megbüntetik. Legfőképp a bilderberg csoport fenyegetőzött így saját magától.

2013. szept. 1. 19:41
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagy dolgok készülődnek itt.
2013. szept. 1. 19:41
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan világ lesz, hogy mindent az Európai Unió szabályoz majd. Ők hozzák a törvényeket, ők diktálnak majd.
2013. szept. 1. 19:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem jön új világrend. A világ sosem lesz rendben, amíg az emberiség rontja itt a levegőt.


Amúgy oviban én is jobban örültem volna lazulószenének, mint a kituggyamárhogyhívjáknéni férfias üvöltésének.

2013. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igaz, hogy egyszer az emberiséget frissíteni kell. De szerintem ez nem halál lesz, hanem agyban és lélekben hatnak az emberiségre.
2013. szept. 1. 19:59
 7/15 A kérdező kommentje:
Kicsit hinduista, buddhista teóriára vették mostanság ezt a világot. Motiváció, megerősödő hit.
2013. szept. 1. 20:22
 8/15 A kérdező kommentje:
Akármi lesz is, a média, a kormány eléri célját.
2013. szept. 1. 20:51
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
A hit több ezer évig nyomorította az emberiséget és nyomorítja még ma is az leszakadt területeken. A tudomány a kétszáz éve alatt többet adott az emberiségnek, mint a vallás. Az a véleményem, hogy a vallás takarodjon a közéletből vissza a magánszférába, ahová való!
2013. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad. Az emberek spirituális világban fognak élni. Aki ott akar élni, annak nincs is keresnivalója a földi valóságban. Mi elleszünk (sőt jól) azért magunkban.
2013. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!