Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igényelhetek átmeneti segélyt...

Igényelhetek átmeneti segélyt ha jelenleg nincs munkám és egyedül nevelem a kisfiamat? Az nagyon befolyásolja h a szüleim gazdagnak számítanak, és egy ajándék mercivel járkálok a faluban? Vagy nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
900 ezres értékű autó felett semmit sem igényelhetsz.
2013. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 verde ***** válasza:
56%
nagyon ciki lenne!!! inkább kérj a szüleidtől átmeneti segélyt!
2013. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Add el a kocsit és járj gyalog vagy kerékpárral!
2013. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezek szerint meg se próbáljam?a szüleim adnak,nem nélkülözünk,de ha jár ilyen segély akkor miért ne...
2013. szept. 27. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy kis eszmefuttatás részemről kedves kérdező, de én valahogy nem tudom felfogni, hogy aki ajándékba Mercedest kap, és a szülei is segíteni tudják anyagilag, mégis miért kéne igényelnie átmeneti segélyt? Lehet valakinek tényleg szüksége van rá, a leírásod alapján teljesen felesleges, ezt Te is tudod.
2013. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt olvastam h aki nehéz anyagi helyzetbe kerül annak jár,és szívesen élnék a lehetőséggel,csak mivel faluban lakunk mindenki ismer,és olyan ciki lenne igényelni.bár lakásfenntartási segélyt már kértem és meg is kaptam :) ennek fényében mit tegyek?bemenjek? :)
2013. szept. 28. 00:02
 7/9 A kérdező kommentje:
ja kedves utolsó mivel átmenetileg nincs munkám,és egyedül nevelek egy kisfiút,kisegítene az a 10-20 ezer ft is,pl jó lenne a biztosítóra vagy ilyesmi
2013. szept. 28. 00:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen elolvastam, hogy nincs munkád, csak az autód miatt, nem tudom, hogy Te beletartozol-e a nehéz anyagi helyzet kategóriába. Viszont a döntés a Tiéd, ha jár, és élsz a lehetőséggel, akkor menj be és igényeld meg :)
2013. szept. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miből futja benzinre?

Amúgy 855ezer a értékhatár, ami felett nem adnak.

2013. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!