Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 1cégtől véletlenül telefonon...

1cégtől véletlenül telefonon megrendeltem a szolgáltatásuk. Kaptam 1levelet, hogy a 17/1999. (II.5) korm. R.5. § szerint nincs jogom elállni. Én 1alkalmazott vagyok, nem köthetek szerződést. Így is érvényes a szerződés vagy fizetni kell fizetni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül felhívtál valakit és megrendelted a Lánchíd felújítását háromszáz milliárdért. Hát ilyenkor az a sztenderd eljárás, hogy a megrendelő alkalmazott fizeti ki, nem a cég.
2013. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán aláírtál valamit? Mi van a 8 napon belüli elállással? Inkább a fogyasztóvédőket hívd, minthogy itt kérdezősködsz, az a tuti.
2013. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A céget hívták fel, ahol dolgozom és monoton mondta a hölgy a szövegét. Közbe az irodába többen álltak felettem az ügyeikkel. Egyszerre többfelé koncentráltam, így történt, hogy figyelmetlen voltam.
2013. okt. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!