Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lépnek fel az...

Miért nem lépnek fel az illegális film fel- és letöltése ellen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

néha töltöttem le ... többnyire tv-ben is játszott filmeket (mondjuk azt eleve hü1yeség lenne tiltani) ... néha mást is, viszont ha nem töltöttem volna le akkor sem vettem volna meg dvd-n, vagy néztem volna meg moziban


szóval ez kissé túl van lihegve

2013. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Miért hiszi mindenki azt, hogy a filmletöltés nem olyan mint ha a boltból lopna?

Többszázmilliós bevételkiesés van az illegális filmletöltés miatt, aztán meg csodálkozunk, hogy haldoklik a filmipar.

2013. okt. 28. 17:06
 3/16 aspikami ***** válasza:
100%
Először is! Csak feltölteni illegális letölteni nem.
2013. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 akkor még egyszer elmondom: ha nem töltenék le akkor sem venném meg dvd-n, vagy nézném meg moziban ... tehát rajtam semmit nem nyerne a filmipar ... és úgy gondolom a letöltők nagy része ugyanígy van
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudod azért mert Magyarországon elég kevesset keresnek az emberek és nem nagyon marad pénz filmeket venni.
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert azok is töltögetnek, akik felléphetnének ellene.

Amúgy meg ja, aki letölti, az úgy sem venné meg, ha meg kéne vennie. :D

2013. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert ha fellépnének ellene, a fél ország mehetne börtönbe. Amúgy ha egy kiló kenyér 3000 Ft-ba kerülne, amiből a pékek 10 Ft-ot kapnak, és azt is lehetne másolni a pékek megkárosítása nélkül, akkor azzal is ezt tennék.
2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

HALDOKLIK A FILMIPAR?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Miről beszélsz? Ja, hogy a magyar? Az nem azért, mert letöltik azt a...ja várjá, milyen magyar filmek is voltak mostanában amin nem alszunk el az első 10 percében?

2013. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem szép dolog, de akárhogy nézzük, mind a film, mind a játék, mind a zeneipar rekord bevételeket hoznak folyamatosan. Ez a mai világban egyfajta reklám is, mert ha csak szigorúan magam nézem, ami koncertre akarok menni, arra kiadom a pénzt, vagy egy nagyon várt filmért elmegyek moziba, de ha nem lehetne letölteni semmit, akkor sem járnék el többet, max tovább kellene várni hogy leadják tv-ben.
2013. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg amilyen filmeket csinálnak mostanság, nem csodálom, hogy haldoklik a filmipar. A vicc az, hogy még így is bőven nyereségesek szoktak lenni a filmek, csak magában a mozilátogatások miatt is.
2013. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!