Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben még meddig...

Ilyen esetben még meddig legyek türelmes? Milyen jogaim vannak, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés

Visszakértem a nyelvvizsgára befizetett pénzemet a nyelviskolától és a kezelési költséget levéve azt mondták hogy hétfőn utalják (ezen a héten hétfőn). Nem jött meg, bementem hogy most akkor mi van, de felvilágosítást nem tudtak adni mivel nem volt bent a pénzügyesük, felírták a számomat és azt mondták hogy felhívnak hogy mi van.

Gondoltam szerdáig várok és akkor ha még mindig nincs pénz akkor újra bemegyek. Jól csinálom? Mi lesz ha addig sem lesz meg a pénzem? :S

Annyira hülyék amúgy hogy az nem emberi, a saját szabályzatukat sem ismerik, először csak a felét akarták kifizetni, mert a régebbi szabályzatukat nézték meg és nem az újat. A szerződést (a visszafizetésről) kétszer rontották el.

Mit csináljak? :S Annyira nincs sok pénzem hogy lemondjak majdnem 12 rugóról :S



2013. nov. 3. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

"mivel nem volt bent a pénzügyesük, felírták a számomat és azt mondták hogy felhívnak hogy mi van. "


El kell kérni ilyenkor a pénzügyes nevét és a közvetlen telefonszámát, mert ez a "majd hívjuk" általában semmit sem jelent.

Én a helyedben már holnap udvariasan érdeklődnék, és ha semmi eredménye, elkérném a számot, hogy közvetlenül az illetőtől tudjak érdeklődni.

2013. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!