Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van az, hogy hogyha egy...

Miért van az, hogy hogyha egy hungarista nácizmusra neveli a gyerekét, az elfogadhatatlan és elviszik a gyereket az árvaházba, de ha egy muszlim szülő jihad-ra neveli, az elfogadható, sőt támogatandó, mert toleránsnak kell lenni a más kultúrák felé?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem viszik el egyiket sem, hogyha megtanítja a gyereknek, hogy bizonyos nézeteket nem szabad nyíltan vállalni.
2013. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezt meg honnan veszed? Ülsz a sötétben ugy magadban és ilyeneket találsz ki a szorakoztatásunkra?
2013. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem viszik el sehová. Én kicsi koruktól mindkét gyermekem nácizmusra neveltem mégsem vitte el senki.
2013. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
3-as :D
2013. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Hölgyeim is uraim, itt látható az úgynevezett "mártírkodó szélsőjobbos"!


A Kárpát-medencében egyszázcsillió éve őshonos állatfaj (agresszíven reagál, ha valaki ezt kétségbe vonja) a főemlősök közé tartozik, az ember közeli rokona. Leginkább rövid hímvesszője különbözteti meg a homo sapienstől, melyet igyekszik agresszív viselkedésével kompenzálni.


A "mártírkodó szélsőjobbos" abban különbözik a "közönséges szélsőjobbostól", hogy paradox módon akkor érzi jól magát, ha szenvedhet, ha a lehető legrosszabb körülmények között tartják. A jó körülményeket egyszerűen képtelen elviselni, ezért amennyiben környezete nem lenne megfelelően élhetetlen, kedvenc eledele, az alkohol nagy mennyiségű elfogyasztása után tudatmódosult állapotban saját fantáziáival korrigálja a valóságot.


Ha tehát azt tapasztaljuk, hogy valaki nemlétező jogszabályok társadalmi hatása miatt siránkozik nekünk, minden bizonnyal "mártírkodó szélsőjobbossal" van dolgunk. Ilyenkor bármennyire gyengének is tűnik érveléstechnikája, nem szabad vele vitába szállni, mert ha dühbe gurul, a környezetét menten nemzetellenes balliberális zsidóvá változtatja. Mély egyetértéssel kell bólogatni, és hátrálni kezdeni, valahogy így:


"Igeeeen, kedves Kérdező, hát komolyan mi már ez a kettős mérce, liberális diktatúra van itt, jól látod, és képzeld, most hallottam, hogy az új büntető törvénykönyvben már terrorizmusnak számít, ha magyarok vagyunk, hát ez is micsoda már?"

2013. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Elozo :


Ez nagyon jo volt, koszonet :)!!

2013. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
na vajon miért mert a nácik melegek de nagy arcok
2013. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem kellett hungaristának nevelni, magamtól lettem az évek alatt. Itt már mindenki náci, aki mer Magyarországon magyar lenni... :D Egyébként a kérdés érdekes, ez a fajta tolerancia fogja megpecsételni a keresztény fehér Európa sorsát, mivel az iszlám uralmát ki akarják terjeszteni Európára ezek a muszlim-arab bevándorlók. Bírom ezt a sok habzó szájú liberálist az oldalon... :)
2013. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!