Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudtátok ha én 18 évesen a 15...

Tudtátok ha én 18 évesen a 15 éves barátnőmmel amerikában szexelnék akkor akár 20 évre ítélnének, "pedofíliáért"? Normálisak ezek?

Figyelt kérdés

feltetem angol lapra kérdést rólam és a barátnőmről, erre letörölték a kérdésemet hogy megírták hogy elküldték az adataimat, ipmet a megfelelő szerveknek. persze magamalá szartam a röhögéstől, de mi a szar ez? amerika nem a szabadság és normalitás hazája???


18f


2013. nov. 16. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor haladjunk sorba:


1. Pedofíliáért sehol nem ítélnének el, mert az nem egy jogi, hanem egy orvosi fogalom.

2. A beleegyezési korhatár nem egységes a világon, nagyon sok helyen 18. A szabadság ugye azt jelenti, hogy valaki felelősségteljesen tud döntést hozni a saját életéről. Olyan világban ahol magukat kiherélős apukáknak képzelő nettrollok szaladgálnak, annyi biztos, még nem teljesen tisztázott hány éves kortól képes valaki felelős döntést hozni a szexuális életéről. Ezért tér el országonként.

3. Sok olyan ország van, ahol 14 évnél is kevesebb a beleegyezési korhatár. Leginkább Dél-Amerikában és Afrikában. Egyik helyre sem vágyom különösen az egyébként ott tomboló szabadság miatt.

2013. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
9%
Az Egyesült Államok a HÜLYÉK hazája, akik azt hiszik, mindent jobban tudnak mindenkinél, és hogy a világ Amerikából áll, és ráadásnak ők akarják irányítani a világot > ez mostanában megdőlni látszik, hogy szerencsére vagy sem, az más kérdés. Ott a legtöbb államban 18 éves korodtól lehet nemi életed. Amúgy nem tudnak mit tenni veled, ha tényleg rád tudnák küldeni a "megfelelő szerveket", nálunk akkor is mások a törvények. Azokra meg ne hallgass, akik azt mondják, fiatal hozzád a csaj, én is pl. 15 és fél évesen jöttem össze az akkor már 19 éves barátommal.
2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha a 15 éves lányommal szexelnél, ki is herélnélek. Hozzám képest Amerika lenne neked a kánaán.
2013. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Az Egyesült Államok a HÜLYÉK hazája, akik azt hiszik, mindent jobban tudnak mindenkinél, és hogy a világ Amerikából áll, és ráadásnak ők akarják irányítani a világot > ez mostanában megdőlni látszik, hogy szerencsére vagy sem, az más kérdés. Ott a legtöbb államban 18 éves korodtól lehet nemi életed. Amúgy nem tudnak mit tenni veled, ha tényleg rád tudnák küldeni a "megfelelő szerveket", nálunk akkor is mások a törvények. Azokra meg ne hallgass, akik azt mondják, fiatal hozzád a csaj, én is pl. 15 és fél évesen jöttem össze az akkor már 19 éves barátommal."


És ez kb. 2 hete lehetett. Mert az értelmi színvonalad még mindig egy butább fajta 15 éves kislányéval egyenértékű.

2013. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
60%
Én azt vezetném be Magyarországon hogy 18év feletti csak 18év felettivel szexelhessen , akár heteroszexuális kapcsolatról vagy homoszexuális kapcsolatról lenne szó. Undorító az , mikor egy 40-50éves faszi 15-16-17éves csajt rosszabbik esetbe fiút akar szexuális kapcsolatra.
2014. jan. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15. Akkor a 17 éves lány nem feküdhet le újra a pasijával, mert a fiú már betöltötte a 18-at?
2014. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez csak az egyik probléma. A másik, hogy az "undorító" önmagában nem elégséges érv valakinek a börtönbe zárására.

Ha egy idősebb partner egy fiatalabbal létesít szexuális kapcsolatot, akkor nem azt kell nézni, hogy undorító, vagy hogy mit fog szólni a szomszéd Mariska néni.

Hanem hogy a fiatalabb partner képes-e a saját szexuális életével kapcsolatban felelős döntést hozni, vagy sem, illetve, hogy az idősebb partnertől mennyire várható el, hogy ezt helyette megtegye, és ne létesítsen vele kapcsolatot.

A belelegyezési korhatárok erről szólnak, nem arról, hogy Hugh Hefner egy gusztustalan vénember, aki még gusztustalanabb szőke cafkákkal jár, akik az unokái lehetnének. Vagy a dédunokái. Kedves egészségére!

2014. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
15 ös vagyok. jogos a válaszod. akkor ugy fogalmazok hogy 18 éven aluli maximum csak 5 évvel idősebbel lehessen.
2014. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!