Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kaphatom vissza a...

Hogyan kaphatom vissza a telefonom?

Figyelt kérdés

2012 február 26án ellopták a telefonom. Szerencsémre, volt telepítve olyan alkalmazás, ami alapján megtaláltam és ezekkel az adatokkal együtt rendőrségen feljelentést tettem. Másnap le is foglalták a telefont. (tehát a rendőrségen van) eleinte hetente majd kéthetente hívogattam az illetékes nyomozót, hogy mikor kaphatom vissza, de mindig lepattintott valami jogi dumával és azt mondta hogy majd hív ha átvehetem! Lassan eltelik egy év és semmi... a telefon akkumlátora valszeg már tönkre ment és ugye garancia is letelt róla... Írtam az ORFK-nak kb 3het, semmi válasz.

valaki valami jó ötlettel ki tudna segíteni?



#rendőrség #lefoglalt telefon
2013. nov. 19. 16:12
 1/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Bemennék személyesen és nem tágítanék, míg nem mondanak valamit.

Kedvesen. De nagyon elszántan.

2013. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát már ilyen is volt. sajnos nincs eredménye.
2013. nov. 19. 18:41
 3/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
És mit mondanak? Hogy kell a nyomozáshoz?
2013. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem, hanem azt hogy nem olyan egyszerű jogilag a dolog és hogy ehhez kell még egy kis idő. :(

majd egy év nem volt elég ahhoz hogy lezárjanak egy olyan ügyet amit szó szerint "megoldottam" nekik??? nem értem én ezt, a telefon értéke már a harmadára csökkent. 2012novemberben vettem kb 3hónapig használtam és azóta ott pihen valahol a 11kerületi kapitányságon. én megértem hogy nem csak az én ügyem van és hogy rengeteg a dolguk a jóval komolyabb bűncselekményekkel, de azért majd egy évig nem lehet ezt megoldani?

2013. nov. 20. 11:28
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha tényleg így van (szemétség!!), akkor jobb, ha beletörődsz és arra gondolsz, hogy szerencsére nem egy kocsival jártál így.


(esetleg biztosító nem fizetne?)

2013. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!