Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a kötelező...

Mi a véleményetek a kötelező "Globális személyazonosítóról", "Okos azonosítóról"?

Figyelt kérdés
Most olvastam, nem tudom mennyire igaz, de a Briteknél már Márciusban kötelező lesz. Itt a cikk: [link]

#Globális személyazonosító #Globális okosazonosító chip.
2013. nov. 20. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Kicsit sietősen írtam le a kérdést, szóval inkább a link a lényeg.
2013. nov. 20. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Röviden: kell a fa..nak!
2013. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hasonló választ vártam :) Ment a zöld! Még jöhetnek vélemények.
2013. nov. 20. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
A sok alvilági lelkű embert akik ezeket kitalálják, másik bolygót javaslok nekik!
2013. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit ne mondjak, én is néztem egy nagyot. Megelégszem inkább a hagyományos irataimmal, bankártyámmal...stb Nem akarom, hogy folyton azt figyeljék, hogy merre járok. Nagyon morbid. A globális méretű programoknak sosem lehet jó vége. Ment a zöld oda is!
2013. nov. 21. 00:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok.
2013. nov. 21. 00:17
 7/8 Canopus ***** válasza:
A mostani okmányaim bőven megfelelnek az azonosításra. Ezzel a biometrikus rendszerrel (az állampolgárok szempontjából) egy nagyon veszélyes útra lépnek...
2013. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ebből is látszik, hogy a szólás szabadság csak kamu. Úgy gondolom, hogy jogunk van eldönteni, illetve megszavazni, hogy kell-e az újfajta rendszer, vagy sem. Meg miazhogy, ha nem kérek ebből, akkor éhenhalok, az utcára kerülök, nem adhatok el, nem vehetek dolgokat, de mégcsak el sem hagyhatom az országot, hiába vagyok a saját országomba, diszkriminálni fognak, hajléktalan leszek és senki nem fog segíteni arra hivatkozva, hogy ha belementem volna ebbe az egészbe, akkor nem lett volna ez... Köszönöm nagy hatalmak, de inkább háborúban halok meg, mint éhen. Ott a zöld :) Mindig jöhetnek válaszok!
2013. nov. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!