Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Világ megújulás. Hogyan...

Világ megújulás. Hogyan védhetjük ki?

Figyelt kérdés

[link]


A változás már mindenütt szemmel látható a világban.



2013. nov. 24. 22:00
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Utóbbit nem hiszed nézz meg egy éjjel-nappal budapest vagy egy barátok közt sorozat egy részét vagy bármely adó műsor sorozatát. És látni fogod. Hányszor mondják ki, és hogyan fog rád hatni. Egyébként nem azért vannak filmismétlések, mert nincs rá keret filmeket venni. Találjátok ki, miért.


Most jön a negatív hatása: a hanyatlás. A gyerekek az éjjel-nappal budapest és társai műsorokat nézik, van ennek a műsornak rengeteg 10-en éves rajongója (facebook-on), és ez a sorozat nagymértékben elferdíti a fiatalok erkölcsi életét. A média is kreálja nekik a nyálas énekeseket, amitől megváltoznak és menőznek.


Amióta beléptünk az unióba, azóta piszkálják a dohányosokat, és élvezi ezt a média. Te nem dohányzol? Persze, ezt csak az érzi, aki igen.

2013. nov. 29. 20:57
 32/39 anonim ***** válasza:

A fiatalok viselkedése tényleg húzós.

Valóban le kéne szoknod a dohányzásról, mert tényleg egészségtelen, ha az ember kátrányt szív a tüdejére.

Elmebeteg vagy.


Így egyelőre ennyit tudok mondani.

2013. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nincsenek jelen ezek a videók a neten, csak azt, hogy mind marhaság. A médiával ne foglalkozz, ellenben foglalkozz minél többet magaddal, a családoddal, akkor lesz boldog életed. Ne az ilyen időgyorsulásos, nullsíkos ökörségekkel töltsd az idődet. Mi csak ezt mondtuk. A gyerekedet is neveld erre, ne az Éjjel-nappal Budapestet nézzétek, mert az egy kitalált sorozat, aki arra lapozza a jövőjét, az nagyot fog koppanni, ez valóban így van.
2013. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
2013. nov. 30. 23:57
 35/39 A kérdező kommentje:

Ne csak nézzetek ki a fejetekből, mert ő már érti, mi készülődik itt, ti meg vakok vagytok. Hát nem értitek? Úgy látszik, még mindig nem!


http://www.youtube.com/watch?v=qF4ZWmy1H4A

2013. dec. 1. 00:17
 36/39 A kérdező kommentje:
Erről mi a véleményetek?: [link]
2013. dec. 1. 00:58
 37/39 A kérdező kommentje:

A hit terjesztése, a jóság a médiában, amit sugároznak: adakozzunk, vöröskereszt, összefogás ez mind csak kamu. És a new-age filmek, amik 2009-től terjedtek el.


Egyébként tüntetnek Kijev-ben az EU ellen. Vajon kik miatt piszkálgassák a dohányosokat? Kik piszkálgatták meg a parazsat, amitől a láng felgyulladt? És nem csak a dohánytörvényről tehetnek.

2013. dec. 1. 18:18
 38/39 A kérdező kommentje:

[link]


És ezt nem csak én állítom, már a fél világ tudja, mire készül az illuminátus társaság! Ébredjetek!

2013. dec. 2. 03:36
 39/39 anonim ***** válasza:

Először is csak jelezném, hogy Kijevben nem az EU ellen tüntetnek, hanem az elnökük ellen, aki leállította a csatlakozási tárgyalásokat.

Megnéztem a linkelt dolgokat. A szabadkőművesség-mániád már beteges. A kislány is csak felületében ismeri a közgazdaságtant, az látszik. A vallásról pedig tudjuk, hogy az emberek találták ki, és a pénzre megy.


Tegyük fel, hogy mind igaz, amit írsz és linkelsz. Van egy háttérhatalom, szabadkőművesek, akárki, mindegy. Mitől lesz más az életem, ha ezt elhiszem, és „felébredtem”? Eddig is magam hoztam a döntéseimet, ezután is így lesz. A te életed miben lett más, miután felébredtél? Mi az, amit máshogy csinálsz, mint előtte?

2013. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!