Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A pécsi magasházba bel lehet...

A pécsi magasházba bel lehet menni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy állítólag őrzik. Van itt esetleg pécsi lakos aki tudja, hogy tényleg őrzik-e, illetve mennyire van elkerítve?

2013. nov. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nemvagyok pécsi, de tudtommal annyira életveszélyes, hogy nem lehet bemenni. Én azt olvastam pár hete, hogy mostmár biztosan lebontják.
2013. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy elvileg nem szabad bemenni, de arra vagyok kiváncsi, hogy gyakorlatilag be lehet-e jutni. Mennyire őrzik és mennyire van elkerítve.
2013. nov. 25. 22:45
 3/5 tetro ***** válasza:
50%

google a barátod

[link]

2013. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig gerillába be lehetett menni, de tilos volt. Elhagyatott épület volt, ha ügyes voltál, baj nélkül megúsztad. Alig őrizték. Jelenleg bontás alatt van, szóval most már jobban őrzik, viszont ténylegesen életveszélyes bemenni a törmelék, ingatag szerkezeti elemek, stb. miatt.
2013. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mik ezek a kulcs szavak?
2013. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!