Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nép miért akar mindig...

A nép miért akar mindig valakit szenvedni látni? Még mindig a középkorban vagyunk?

Figyelt kérdés

Ott volt olyan, hogy nyilvános akasztás, kivégzés, lelövés meg minden...

Itt meg olyanokat olvasok neten, hogy akik elsikkasztanak pár millió, milliárd forintot, balesetet okoznak, amiben meghalnak ártatlanok, azokra írják,a cikk alá, vagy a videó alá, hogy "fellógatnák, börtönbe dugnák valami afrikai börtönbe, vagy élve elégetnék..."

És szörnyűlködök, hogy komolyan is írják ezeket?

Most ha őket ítélnék ilyenre, nem hiszem, hogy oda állnának, hogy "igen, lógassatok fel! Én tettem, megérdemlem!"

Még mindig a középkorban él pár ember?



2013. dec. 4. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul látod, ennek semmi köze a középkorhoz. Egyszerűen ilyen az ember, a modern ember is. Ez adja számára a (hamis) igazságérzetet...
2013. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Mert ennyire képes az "agya". Kurucon válogathatsz belőlük, de ne sok iq-ra számíts.
2013. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, hogy ez miért a jog kategóriában van... A jog nem foglalkozik ilyenekkel, maximum annyiban, hogy az ő véleményük is ugyanolyan védelemben részesül, és ugyanannyit számít, mint a tiéd...
2013. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!