Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Olyan lehetséges hogy valakit...

Olyan lehetséges hogy valakit e-mailben értesítenek hogy feljelentették?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 13:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy a rendőrség lehetséges hogy emailben értesítsék az illetőt, hogy ellene eljárás indul?
2013. dec. 6. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Az eljarasrol lehet amennyiben az emailt megadtad valamikor a rendoroknek, vagy pl ugyfelkapus elerhetosegrol stb...


de az fix hogy ha targyalas van, arrol tertivevenyes level megy.

2013. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. az e-mail tulajdonkeppen semmilyen formaban nem felel meg a hivatalos ertesitesnek. amig tertivevenyes levelet nem kapsz az eljaras meginditasarol, addig nincs min aggodni. ha valaki feljelentett, de nem indul eljaras, arrol sosem szerzel tudomast se igy, se ugy.
2013. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én még ilyenről nem hallottam .
2013. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első hülyeséget írt, hivatalos szerv e-mailben SEMMIT nem fog közölni, postán megy a cucc.
2013. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nem, ez kamú. Értesítéseket, illetve leveleket kaphatsz, de semmilyen érvényük nincs, ha személyesen nem írtad alá, hogy tudomásul vetted.
2013. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!