Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendőrségi videó felvétel?

Rendőrségi videó felvétel?

Figyelt kérdés

meggyanusítottak a rendőrségen. Hazudtam és hamisan vádoltam a rendőrt. Erre előhúztak egy felvételt és bebizonyították, hogy hazudtjm és a rendőr nem is bántott engem.


Mit kaphatok ezért? Nem kellene betiltani azt, hogy a rendőrség rögzíthessen valamit is személyiségi jogokra hivatkozva? Így nem lehet már hazudni sem, de többé nem is akarok.



2013. dec. 19. 19:22
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
100%
Szóval szerinted az a személyiségi jogod része, hogy hamisan vádolj egy rendőrt? :D
2013. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

he-he-he!


A rendőrségnek igenis mindenhol felvételeket kellene készítenie. Így ki lehetne zárni azt a sok támadást ami éri őket. Sokan azt hiszik, hogy a rendőr a rossz és követelik a felvételeket, mert biztosan a rendőr hibázik, így meg majd nem tud.


Tessék itt az ereménye. Így nem lehetne sok mindent letagadni és a rendőrségi munka is hatékonyabb lenne.


Remélem példa értékű büntetést kapsz!

2013. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon helyes. A rendőrség rögzítsen amit csak tud. Így legalább az egyszerű szabálytalankodó sem tud letagadni semmit. Igy legalább felveszij mit csinálnak a fekák az utcán. De azt is felveszi, hogy a szélső jobbosok hogy verik szét az utcát. Igy nincs rendőri brutalitás meg nem tudják rájuk fogni. De így senki nem tud letagadni semmit, még egy biztonsági övet sem.


Korábban volt itt kérdésként kiírva, hogy minden rendőrségi autóba lesz kamera, meg már van is néhányban.

2013. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 UFOTOCH ***** válasza:
Kamu történet.
2013. dec. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu! Nem tudtam, hogy a rendőrségi épület be van kamerázva, ahova előállítottak.
2013. dec. 20. 11:59
 6/11 A kérdező kommentje:
és mindent átküldtek valami nyomozó ügyésznek
2013. dec. 20. 12:03
 7/11 tetro ***** válasza:

12.03

jó eséllyel sitt lesz. szerintem ezt nem tolerálják...

2013. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt beszoptad..
2013. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt be. :D
2013. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan azt követelik, hogy legyen bekamerázva minden a rendőröknél. Na itt van:-)
2013. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!