Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy ügyésznek biztosít a...

Egy ügyésznek biztosít a hivatal megkülönböztető jelzést az autójára?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Különengedéllyel igen, alapból nem.


[link]

2014. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem tudom. Olaszországban célkeresztet.
2014. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elvileg igen, na de ne viccelj, szerinted mégis ki a frász bírálná el, ha feljelentené a sarki rendőr a kerületi kapitányságon?


a megkülönböztető jelzések témaköre magyarországon amúgy is egy vicc, ugye a rendőrség kezébe van utalva az "ítélkezés", hogy pl kinek engedélyezi és ha jogosulatlanul használja valaki, akkor szabálysértési hatóságként eljárjon, na de ne vicceskedjünk már, el tudja bárki képzelni, hogy majd amikor a rendőrautóval szirénáznak bevásárolni, akkor a kollegája feljelentést tesz és még el se tussolják? ugyan kérem ... Sok mindent láttam én már, a sürgős szirénás barátnő-szállítást a vonathoz mert majdnem lekéste és stb extra sürgős indokolt eseteket, de eljárást indítani valaki ellen még sose hallottam.

2014. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!